- Mám novou LÁSKU

14. září 2013 v 19:52 | Lena |  - Živá Voda Lena ©
Při psaní prvních písmen, která se dotkla imaginárního papíru této stránky jsem si položila otázku. Zda mám pro případného čtenáře, kterého by téma mé nové lásky zaujalo a chtěl si jej přečíst, přímo v jeho názvu prozradit o koho se jedná a jak se jmenuje, nebo tento příběh raději udělat malinko napínavější, jádro pointy nechat na později a svou osobu tak malinko zahalit pod roušku tajemství. Takže drahouškové, jak jsem se rozhodla je Vám již nyní jasné a jedeme dál.


Má nová láska je pro mne velmi atraktivní a žádoucí. Má v sobě čerstvou jiskru, náboj a žár, kterému se těžce odolává. Odolávala jsem, samozřejmě. Nenápadně okolo toho objektu, který zaujal mou pozornost kroužila, jako dravec kolem vyhlédnuté kořisti, který si očichává a tipuje, zda mu bude stát za to ji ulovit.
Má fantazie pracuje na plné obrátky. Mám zaseknout drápek, nebo nemám?! Po určité době nenápadného "kroužení" kolem něj jsem se rozhodla, že se přiblížím na velmi krátkou a pro mne tudíž nebezpečnou vzdálenost, podívám se mu přímo do očí a seznámím se s jeho neodolatelností.
Jak myslíte, že to dopadlo?
Neodolala jsem a v žáru jeho očí se úplně utopila ...
Myslíte, že je špatné, když jsem podlehla mému chtíči, poslechla volání mé žádosti a zcela se oddala prožitku spojení dvou bytostí? Ne, není. Bylo to naprosto přirozené a spontánní. A to, že jsem podlehla pro mne není žádná prohra. Naopak. Získala jsem novou zkušenost a další trofej do své sbírky zajímavých objektů.
Je nesmírně atraktivní. Nádherně voní a vždy, když projdu kolem něj prostě neodolám, abych se o něj alespoň jemně neotřela, nepřivoněla k němu, neochutnala jej. Ano, "voní mi a chutná", přiznávám. Při našem spojení prožívám neskutečné blaho, je jako ten nejušlechtilejší diamant, ano, pro mne takový je. Od chvíle, co jej znám pro mne všichni ostatní přestali existovat ...

Pro ty, kteří by si mysleli, že se jedná o nového muže - zklamu Vás. Ti, kteří tipovali jinak - šikulky. Ostatně, nebylo to zase tak těžké.. :)
A jelikož jsem se o něm tak hezky rozepsala, je patřičnou slušností, abych jej také představila.

Má nová láska, které neodolám se jmenuje Víno z černého rybízu. Překvapení? Vážení, dostala jsem jej, je domácí a pila jsem ho poprvé. Nevím proč, ale přestože jsem v minulosti několikrát dostala nabídku ochutnat jej, nikdy mne to nelákalo. Až teď.
Někomu se toto vínko možná může zdát nezajímavé, či nezáživné a dá přednost jiným druhům. V mém případě jeho chuť předčila i můj oblíbený Muškát, na který jsem před tím nedala dopustit. A vypadá to na lásku po celý zbytek života :). Zkrátka, nyní je pro mne prostě number one. A při tom, co jsem popisovala výše jsem opravdu nelhala. Přesně tak vnímám své pocity, když si přivoním a ochutnám tento lahodný mok. Mé chuťové pohárky zpívají. Toto vínko je velmi svěží, a přestože obsahuje alkohol, čerstvá, jiskrná chuť rybízu jej s lehkou bravurností přebije a alko vůbec nevnímám. Již při prvním doušku si mne toto víno získalo a téměř okamžitě mi zlepšilo náladu. A prosím, nebylo to alkoholem. :) Je v tom prostě nějaké alchymické kouzlo přírody. Tohle víno je prostě jiné, než veškerá předešlá, která jsem kdy v minulosti ochutnala. Tím je vyjímečné. Cítím v něm volání čisté, nezkažené přírody. A mé buňky na něj odpovídají patřičným způsobem > radostí, protože jim prostě "chutná" ...

Tím jsem si dovolila představit Vám mou novou lásku, díky které jsem v sobě objevila i otevřela nové a skryté vášně a touhy > ....

.... > pro neodolatelné kouzlo volání přírody ...


Obrázek je ilustrační
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama