- Celková očista organismu - krok 5. > očista ledvin

23. září 2013 v 16:56 | Lena |  - Samoléčba

Naše ledviny jsou velmi důležiý orgán, ostatně, jako vše, co je přirozeně přítomno v našem těle. Z krve filtrují vodu, do které přidávají odpadní látky, jsou zodpovědné za hospodářství minerálů. Svou funkci plní, přestože se k nim ne každý chová nadvakrát přátelsky. Konzumace přesoleného, smaženého jídla, nevhodný životní režim, nadmíra stresu.., a pozor: časté přepracování ledvinám velice škodí. A také například smutek, nebo žal je energie, která se v destruktivní formě ukládá právě do ledvin.


Indicie, které Vám mohou prozradit, že vaše ledviny trpí
V prvé řadě je to samozřejmě dlouhodobá únava, dále tmavší kruhy pod očima (ty mají souvislost nejen s ledvinami, ale i s játry), napuchlá horní oční víčka, váčky pod očima, škubání horního víčka - problém s moč. měchýřem, časté angíny, záněty dutin, obtíže s prostatou, poruchy impotence, ženské obtíže, pupínky na kůži, suché, slabé, lomivé vlasy, přítomnost lupů, vypádávání vlasů v koutech, častá "zimnice", může zlobit srdíčko - to je v určitém sledu spojeno s ledvinami, bolesti zad, kostí, kloubů - zejména kolenních, slabé zuby, jejich drolení - nedostatek minerálů i zhoršená funkce ledvin, pokud se nacházíte v pozici ležícího střelce, tedy ležíte a občas se Vám z ničeho nic skutáli po tváři slza - v tomto ohledu již naše babičky říkaly, že pláčí ledviny. Tyto příklady jsou uvedeny víceméně v krátkosti, ale pro náš dnešní cíl, kterým je čištění ledvin je toto info dostačující. Lena


Ještě malá informace - pro lepší funkci procesu čištění je vhodné provést celkovou očistu těla, kterou zahajuje a otevírá očista střeva ZDE

A nyní pojďme k návodu, jak pročistit ledviny a uvolnit tak jejich funkci
Ještě chci zdůraznit, pokud chcete pro své tělo opravdu něco pořádného udělat, je nutno absolvovat očistu od prvního kroku, účinek bude mnohonásobně vyšší. Tyto kroky nejsou vůbec tak náročné, jak by se na první pohled mohlo zdát, vaše tělo Vám za to jedině poděkuje a zároveň i Vy se budete cítit mnohonásobně lépe! A malá poznámka: I při této kůře je nutné stravovat se vegetariánsky.

Recepty a návody jsou dva, můžete si vybrat, který Vám bude lépe sedět
1. Očista za pomocí JEDLOVÉHO OLEJE: Tento olej je nazýván "pichtový". Získává se ze Sibiřské jedle a pro náš účel je velmi vhodný. Seženete jej v bylinkářstvích.

Potřebné ingredience:
25g jedlového oleje
50g šalvěje
50g dobromysli obecné
50g sporýše
50g máty

Bylinky dohromady smícháte, celou dávku rozdělíte na 11 dílů, jelikož ji budete užívat jedenáct dnů.

1. fáze - Prvních 6 dnů pijeme čaj, který připravíme zalitím 1 vrchovaté lžičky bylinek převařenou vodou, necháme cca 10 min. louhovat a osladíme medem. Připravujeme jej 3 krát denně a pijeme pomalu, po doušcích během celého dne.
2. fáze - Sedmý den, 30 min. před jídlem vypijete 1,5 dcl čaje, který si připravíte z 1 vrchovaté lžičky bylinek a přidáte do něj 5 kpk jedlového oleje. Důkladně promícháte, pomalu pijete. Je vhodné použít slámku, jelikož olej by Vám mohl zabarvit zub. sklovinu. Takto připravený čaj užíváte 3 krát denně následujících 5 dnů.

Výsledek vaší práce se začne projevovat nejdříve za několik dnů, ale může to trvat i měsíc, či déle. Opravdu záleží na každém jedinci, na tom, jak je jeho organismus zanešen, jak pracuje atd. Každý jsme jiný.

2. Pročištění ledvin za pomoci MELOUNŮ:Tato zelenina čistí ledviny velice dobře.
Celý týden konzumujete pouze je a tmavý chleba. Pozor na chléb barvený, ten nemá s klasickým tmavým chlebem nic společného. Vhodný je žitný. Množství melounů není omezeno, jezte tolik, kolik snesete, aby jste nebyli ani hladoví, ani přejezení.
Sedmý den mezi 17. - 19. hodinou se naložíme do vany s teplou vodou a během této doby konzumujeme poslední dávku melounu celé procedury. Toto časové období je vhodné, jelikož právě probíhá biorytmus ledvin. Doba koupele je zhruba 30 minut.
Tuto kůru opakujte po 2, 3 týdnech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama