- Tip na příjemnou rezonančně relaxační hudbu v Hz

21. srpna 2013 v 17:09 | Lena |  - Rady a tipy zajímavé

Kdo na mé stránky občas hodí očkem, zdali tady nemám něco nového, nebo pro něj zajímavého, tomu jistě neušlo, že mám již delší dobu v menu umístěnu videoskladbu, kterou jsem nazvala Volání Muže. Při jejím prvním poslechu mi byla sympatická a její přítomnost na mých stránkách má svůj účel. V podobném ražení zde mám ještě jednu skladbu, ta dělá garde a svou přítomností doplňuje a dává jiskru jednomu z mých článků.

Proč se o tom zmiňuji. Již od prvního okamžiku, kdy jsem narazila na stránku s touto skladbou jsem Vám chtěla předat tip, kde ji naleznete, neboť v podobném gardu je jich tam mnohem více, jsou příjemně relaxační, uvolňující a v mnohých tónech konejšivé, jako náruč někoho, kdo Vás má moc rád. Pak jsem ale tento nápad ponechala bokem, myšlenku nechala rozpustit v prostoru a již se k tomuto tématu nevrátila. Ale víte co? Změnila jsem názor, všechno má svůj čas, před několika dny mne tento nápad znovu oslovil a já se dnes s Vámi chci o tyto pěkné skladby podělit. Někteří z Vás jistě znáte, kdo nezná mrkněte, jistě si mezi nimi najdete tu svou, která je Vám blízká a při jejím poslechu se hezky uvolníte od starostí všedního dne.


Všechny jsou označeny číselnou stupnicí, na které její zvuky rezonují v podobě Mz a podobně. > Ohledně rezonance: nic moc nového, zkrátka, to, jací jsme, to čemu se věnujeme, co nás zajímá a baví, zdravotní stav našeho organismu apd., toto vše do prostoru vyzařuje vibrační tón, který má určitou frekvenci. Čím citlivější jsme, tím jemnější a vyšší tóny nám voní a chutnají. Čím více je člověk citlivý, tím vyšší má také schopnost vnímat nuantní vibrace svého okolí a Vesmíru.

Pokud se setkají dva lidé, kteří mají stejné vnímání, cítění, zájmy, naturel, pak jsou si navzájem sympatičtí a s velkou pravděpodobností si budou velice dobře rozumět. Mají pocit, že se znají odjakživa. Mohou se znát z minulých životů, nebo tedy, jak bylo řečeno výše, mají podobné vibrace. Takoví lidé mezi sebou dokáží komunikovat i telepaticky, neboť telepatie, tedy přenos myšlenek není nic jiného, než frekvenční přenos energie - myšlenky a frekvence těchto lidí vibruje na stejných úrovních a tónech. Proto je jisté, že jejich vibrace se setkají i na dálku. Je to v podstatě stejné, jako rádiové frekvence. Pokud chcete poslouchat určitou stanici, musíte své rádio vyladit danou frekvencí, na které tato stanice vysílá a tím se s vysílačem propojite, jinak prostě nemáte šanci.

A právě tóny následující relaxační hudby, na kterou Vás odkazuji ladí také na frekvenčních vibracích, ostatně, jako vše a každá hudba. S tím rozdílem, že některé tyto skladby byly cíleně a záměrně sestaveny tak, aby, pokud má někdo zájem, při jejich soustředěně uvolněném, hlubokém poslechu mohl na jejich základě znovu vyladit sám sebe. Po náročném dni, kdy jsme prožili nějaký stres a podobně - tento aspekt nás a naše orgány "rozladí", a to pro naše Já není dobré. Pokud stres, nebo nepříjemné situace v našem životě trvají déle, můžeme onemocnět. Vše, co je nepříjemné jde proti harmonii a je proti přirozenému plynutí života.

Jako LIDÉ máme víceméně všichni stejnou podstatu a stejné DNA, ale každý se nacházíme na tak trochu jiném stupni vývoje, máme své zájmy a dané charakterové vlastnosti, čili, komu se bude jaká skladba líbit, může být v určitých aspektech odlišné.
Záleží také, na člověku, který zvuky té které skladby formoval, na jaké úrovni je jeho cítění k tónům. Mi osobně se v některých skladbách určité tóny velmi líbily a rezonovaly se mnou, ale v některých jejich konkrétních částech mi vyloženě nesedly, způsobovaly disharmonii.

Skladeb je na daných stránkách poměrně dost, stačí se jen proklikat na jinou a vždy se objeví nějaká nová. Pokud Vám některá nebude příjemná, nechte ji rozvinout, tóny se mění, ale pokud bude tento stav trvat, opusťte ji, musí s Vámi ladit a být Vám při jejím poslechu dobře. Vaše Já Vám vždy správně a přesně napoví, kde jste "DOMA". Při příjemných tónech se vše ve Vás hezky otevře, uvolní a Vy se tak lépe propojíte se svým okolím a celým Vesmírem. Tak je to správně.

Závěrem ještě taková malá poznámka: Jsem přesvědčena, že například Michael Jackson by na poli tohoto typu skladeb, pokud by je interpretoval, byl velmi úspěšný. Měl obrovský jemnocit pro tóny a jeho skladby vytvořené pro tyto cílené frekvence by určitě neměly konkurenci .. Tímto posílám pozdravy Michaelovi do jeho sfér :) .

Nic není vnucováno. Něco málo o vibracích jsem Vám chtěla říci a podělit se o své myšlenky, prostě jen tak a Vy si skladby, pokud máte zájem poslechněte také, prostě jen tak, pro radost z poslechu a uvolnění.


A pokud na tuto stránku po poslechu hudby znovu zavítáte, tady ještě pěkná mantra pro Vás.

Lena ♥


Blu Sunset patří mezi mé favority


ZDE jsou skladby laděné i na jiných vibracích


- Článek je chráněn autorským právem -

.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama