- Most světla a Lásky > Klíč s odpověďmi

27. srpna 2013 v 0:17 | Lena |  - Kódy a Klíče osobně

Při nevinných toulkách v internetových vodách něco zaujalo moji pozornost. Dané jsem si ze zvědavosti prohlédla, jelikož mne zajímalo, zdali se mi opět potvrdí, co již dávno vím a někteří z Vás jistě také. A totiž, že stejné přitahuje stejné a nepotkává nás nic, co by s námi nemělo něco společného. Opět potvrzeno! Nyní Vám chci tento úryvek představit. Byl vyňat z jedné pěkné pohádky pro děti.


Někdo si možná řekne, v čem může být pro dospěláka zajímavá pohádka. Inu, v pohádkách lze nalézt mnohé a konkrétně v tomto úryvku je uveden krátký a moc hezký, moudře pravdivý příběh, do kterého je zakomponována krásná a svým laděním velmi nakažlivá písnička. Z hlediska její atmosféry, která otevírá srdce by si zasloužila zařadit mezi dvě hymny Nového Věku, které již mám uvedeny na mých stránkách. Tato by byla v pořadí třetí.

Děj příběhu nás zavede do země, kde je velmi chladné počasí. Pokud se nad ním malinko zamyslíte, pak Vám neujde, že tento příběh je v podstatě nenápadně nápadným odrazem života dnešní lidské společnosti, poukazuje na jeho nedostatky, a také nabízí Klíč, jak vyřešit jeho největší problém. Takže prostřednictvím tohoto úryvku Vám chci něco důležitého ukázat a říci. Vnímejte a čtěte mezi řádky.

Zde uvádím slova následující písně, můžete si ji, pokud budete mít zájem v průběhu videa zazpívat spolu se zpěvačkou :). Já jsem se přidala a zabroukala si, také neodoláte, uvidíte. Bylo by krásné, domluvit se a zpívali bychom ji všichni společně, s radostí a pocitem světla na srdci, její tóny by obletěly celý svět, až do Vesmíru a vše kolem nás by bylo zase o něco lepší.


V tomto příběhu i písni jsou odpovědi !!


Slova
Když naděje odplouvá, opuštěn chceš všechno vzdát,
spoután tmou a bez víry a sám,
nevíš, kudy jít a kam.
A když je zle a srdce Tvé ptáčkem je v kleci kamenné,
po hvězdách se rozhlédni jen,
z té tmy zas vyjdeš se Sluncem.
Jen hněv nikdy vládnout nesmí nám,
věřit jen pravdě své vede vždy k neshodám.
Postav most ze světla v nás a Lásky
a zmizí tma a mráz i -
slzy, co nám lámou hlas.
Změň noc Láskou, záře vyjde teď hned
a samotu tát nech jak led.
A i v tu chvíli jsi zpátky zas.
Jen Láskou postavíš Most, co září v nás.
Strach máš, ale neboj se, TEĎ JE ČAS pozvat Lásku dál,
jen s ní buduj Mosty světla v nás
a hned rozjasní se Tvá tma, co mezi námi ční, jak mráz ......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama