- Pomocí numerologie k pochopení svých blízkých i sebe sama

6. srpna 2013 v 18:59 | Lena |  - Numerologií k porozumění osobně

Numerologie je mnohým známá, ale jiným í neznámá veličina, ve které je neustále hledáno tajemství a záhada. A přitom není třeba hledat ukryté hluboko pod povrchem, vše je otevřené, bez jakéhokoli náznaku nedostupnosti. Lidé mají sklony hledat záhady i tam, kde nejsou. Máte rádi tajemno a záhadu? Pak Vám mohu zcela zodpovědně říci, že ta největší tajemství máte ukryta sami v sobě. Až je naleznete, otevřete se celému světu, jako lotosový květ, zahalený šátkem tmavé noci, za tiché přítomnosti měsíčních paprsků odrážejících se na vodní hladině.

Jedním z kroků otevření je význam čísel v našem datu narození, skrze jejichž podstatu můžete v sobě objevit nové oblasti o kterých již dávno víte, ale vztah čísel Vám jen napomůže znovu si vzpomenout, kdo jste.. Pomocí čísel také můžete lépe pochopit a porozumět svým blízkým, díky čemuž k sobě můžete mít zase o krůček blíž. Neznalost lidi a svět od sebe oddaluje, pochopení a porozumění naopak sbližuje ...

Je opravdu s podivem, že se stále setkávám s mnoha lidmi, kteří se významu čísel vysmívají, nevěří jejich pravdivosti, přitom je dávno známa skutečnost, že dnes již například mnohé firmy a společnosti při výběru zaměstnanců posuzují a přihlížejí k jejich datu narození, aby si ověřili jejich "kvalifikovanost" a přijali na správné místo správného člověka. Tato taktika je známa spíše ze zahraničí, ale i u nás již stále více zaměstnavatelů využívá potenciál čísel, zejména ve velkých společnostech a podnicích.

Vše kolem nás i v nás JE energie a dle svého tvaru do prostoru vysílá kmitočty a vibrace. Čísla nejsou výjimkou.


Sekci o významu čísel jsem otevřela, jelikož tento svět je prosycen energií neporozumění díky neznalosti základníh zákonů Vesmíru. Neznáme sami sebe, jak potom můžeme rozumět, znát a pochopit druhé? Nelze si nevšimnout, jak jsou lidé od sebe navzájem odcizeni, žijí vedle sebe, pracují spolu, přátelí se, a přitom se vůbec nechápou. Díky tomu vznikají rozepře, na jejichž základě dochází k zablokování citů, zavře se srdce.. Vznikají hádky ...

Jedním z mnoha klíčů, který napomůže otevřít uzamčená lidská srdce je nahlédnutí pod roušku, pomyslné sejmutí šátku z očí, které lze provést jedním pohybem ruky. Stačí k tomu tak málo - vědět, kdy se osoba, se kterou žijeme, pracujeme narodila.

Pak se dozvíme něco o jejích povahových rysech, schopnostech, nedostatcích. Pokud se narození datuje kupříkladu k prvnímu dni v měsíci, bude jeho nositel většinou silná, samostatná a vůdčí osobnost. Pokud 10. dne v měsíci, sílu samostatnosti čísla jedna ještě umocní nula, která vždy posiluje číslo, vedle něhož se nachází. Dvojka je citlivá, intuitivní, trojka vyjadřuje družnost, čtyřka nás drží při zemi a spojuje s fyzickým světem, osoby s pětkou se vždy postaví na nohy a dokáží se díky silné vůlí dostat i z těch nejzapeklitějších životních situací, šestka spojuje s domovem, rodinou, lidé se sedmičkou jsou citliví, soucitní a vždy si v sobě nesou silný léčitelský potenciál, osmička - karma, příčina a následek, devítka spojuje s Vesmírem ..
Díky rozborům různých složení čísel porozumíme pohnutkám a příčinám chování svých blízkých, oni porozumí nám a nebudeme se odsuzovat, že jsme takoví, či onací, naopak se utuží naše soudržnost a zvýší vzájemná tolerance a ochota ke spolupráci poznávání sebe sama ..

Na následujících stránkách se dozvíte o konkrétním významu jednotlivých čísel v datu narození a jejich složenými kombinacemi, o významu čísel, jež v datu chybí, prázdných a plných číselných rovinách, číslech osudu, významu čísel v daném měsíci a roce narození, primárních číslech, číslech, která dominují našemu jménu a mnoho dalšího ..

Toto umění a učení nám zde zanechaly dávné civilizace a lze i říci, že zde bylo vždy. Já jsem si jen na sobě, svých blízkých a několikaletým pozorováním ostatních ověřila jeho účinnost, jehož jádro podstaty vyvěrá z principu Vesmíru, obohatila je o vlastní zkušenosti a tímto je na své otevřené dlani předávám dál. Nejvyšší Mistrovství v tomto oboru a vědění může dosáhnout jen nízké procento osob. Já jsem jedno ze světel, kapkou v nekonečném moři Vesmíru. Mám dar přirozené moudrosti, díky které pomáhám ostatním najít cestu k sobě. V numerologickém rozboru osobnosti se opírám o své zkušenosti, jež jsou prověřeny léty a ty vyvažuji svou intuicí.

V poznatcích je nutno vzít v potaz i úroveň okolí a rodiny, ve které daný jedinec vyrůstal, neboť již od dětství je mimo naše dané vlastnosti naše osobnost formována také okolím, jež nás obklopuje. Tím se může daný rozbor mírně rozcházet v přesnosti. Platnost a účinnost významu čísel mi u všech ověřených lidí seděla na zhruba 85%. A to považuji, jako vysoké procento.
Pomocí čísel lze také vypočítat budoucnost a i zde, dle mých skromných zkušeností se výpočty v hojné míře shodují se skutečností.

Pokud cítíte, že jsem pravá osoba, která Vám může pomoci více porozumět sám sobě,
nebo svým blízkým, podejte mi ruku a Já Vás provedu po vlnách vibrace čísel.


Proto, abychom k sobě měli blíž a svět byl zase o něco hezčí

Lena

Hezká skladba pro Vás, význam slov z ní ale prosím zcela vypusťte.
V jejím obsahu jsou zakomponovány zvuky a vibrace Země i Vesmíru, užijte si je.


.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pavlína Pavlína | E-mail | 20. února 2014 v 0:31 | Reagovat

Dobrý den,můžete mi vysvětlit význam určitých čísel, které se kterými se člověk opakovaně setkává? Můj syn si před časem začal všímat,že často setkává s čísly 46,64.(při běžných činnostech)Ted si myslí, že skoro s určitou pravidelností.Slíbila jsem mu,že zjistím,konkrétní význam.Já osobně se zajímám o esoteriku a podobně,ale nejsem takový "odborník" abych mu mohla s určitostí odpovědet.
Děkuji předem za odpověd.
Pavlína

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 20. února 2014 v 1:23 | Reagovat

Dobrý den.
Pokud se něco, nebo nějaká událost opakuje a je to do očí bijící, pak se rozhodně nejedná o náhodu. Náhody neexistují, to mám prověřeno životem.
Čísla mají něco napovědět, a pokud se mu objevují teprve nyní, pak se jeví, že jej mají navést v určité konkrétní situaci, která se týká současnosti. V tomto případě rozhodně nahlédněte zde > http://zivavoda-lena.blog.cz/1305/andelska-cisla-a-jejich-vyznam-kombinace-cisel-0-1, kde je něco vysvětleno, a poté si v rubrice "Krůčky ke štěstí" nalezněte Andělská čísla pod kombinacemi čísel, které uvádíte.

Co se týče mužů a žen, muži jsou spíše více laděni na fyzično, hmotu, tedy věcem mezi nebem a zemí příliš "nevěří" v takovém měřítku, jako ženy, které jsou svým laděním více napojeny na Zemi, přírodu a Vesmír, tedy tyto záležitosti vnímají více.
Budu tedy ráda, pokud mi napíšete, zdali Vám syn výklad a význam čísel, který mu budete referovat bude "věřit" a bude-li se jimi řídit.

Lena

3 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 20. února 2014 v 18:01 | Reagovat

[1]: Paní Pavlo, ještě mne napadla taková maličkost - obě čísla, která uvádíte jsou v podstatě zrcadlově shodná, čímž se dá vysvětlit i další věc, a to, že Váš syn pravděpodobně něco řeší, nebo uvnitř sebe s něčím bojuje, hledá svou identitu apd. a nemůže se rozhodnout, na kterou stranu se má přiklonit. Zdali má "poslechnout" dobro v sobě, nebo má otevřít svou obrácenou stranu.
On sám si možná svůj vnitřní boj nemusí plně uvědomovat, jeho podvědomí jej však vnímá.
Tak to je ode mne vše.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama