- Krásné zvuky vody a přírody > vyladí Vás + procvičení mozku

29. srpna 2013 v 0:07 | Lena |  - Buněčná harmonizace

Tak tady musím s úctou smeknout. Objevila jsem, dovolím si říct ne pěknou, ale krásnou relaxační videoprojekci, kde se snoubí zvuky přírody s tóny potůčku i vody a jejich společné spojení vytváří dokonalý souzvuk. Je to překrásná harmonická symfonie, kterou by i při nejlepší vůli nedokázal složit ani ten nejtalentovanější umělec. Největším umělcem je totiž sama příroda. Tuto krásu si nemohu nechat pro sebe a chci se s Vámi o ni podělit. Je to balzám na duši a navíc všechny zvuky do sebe hezky zapadají, takže vyladí vodu ve vašich buňkách, celkově Vás zklidní a zharmonizují. Dovolím si poradit, zaměřte se především na zvuk potoka.

Já jsem si nejprve poslechla zvuky se zavřenýma očima. Poté jsem skladbu pustila ještě jednou a tentokrát ji vnímala celistvě se všemi vjemy a obrazy. Je to krása. Stejný postup doporučuji i Vám.

Procvičení mozku
V poslední třetině zvuky i hudba zcela ustoupí a uvidíte jen vodu s přírodou. Není na škodu procvičit si mozek tím, že si zvuky budeme sami představovat. Těsně před koncem se zase na chvíli objeví. Pod následujícím videem je jako bonus ještě jedno, kde jsou zachyceny krásné vodopády ..S použitím sluchátek nabude síla prožitku vyšší úroveň

Zde je vhodnější poslech bez použití sluchátek
.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 14. ledna 2015 v 20:13 | Reagovat

Překrásné!!!!
U druhé prezentace jsem si to krásně prožila a ten něžný pocit kolem srdíčka se nedá slovy vyjádřit. Děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama