- Celková očista organismu - krok 3 > očista kloubů

10. srpna 2013 v 23:20 | Lena |  - Samoléčba

Tato očistná procedura bude prováděna za pomocí vavřínového listu. Mnoho lidí jej nazývá také listem bobkovým, tento výraz je běžnější a více známý. Pokud ji provedete pečlivě a s pevnou vírou, vyplaví se Vám z kloubů mnohaletá sůl, zbavíte se zatuhlosti a bolesti, pocítíte zvýšení libida. Pokud trpíte infekční polyartritidou, Váš stav se zlepší. Tomuto 3. kroku celkové očisty těla předchází 2 kroky, které je vhodné absolvovat, pokud chcete, aby Vaše střevo dobře vyloučilo odpadní látky z kloubů. ZDE

K provedení tohoto očistného procesu budeme potřebovat 30 g bobkového listu.


Postup
- Cca 5 g listů 10 minut vaříme ve 3 dcl vody a přes noc louhujeme v termosce. Ráno vše přecedíme, a toto množství po malých doušcích popíjíme během 12ti hodin.
POZOR: časové rozmezí je důležité dodržet, jelikož při vypití celé dávky najednou by mohlo dojít ke krvácení. Bylinky a příroda nám mohou pomoci, ale musíme ctít pravidla.
- Po třech dnech celou výše zmíněnou proceduru opakujeme s dalšími 5 g listů. Následuje pauza 1 týden.
- Po této týdenní pauze opakujeme opět.
- Během prvního roku očisty pak opakujeme každé čtvrtletí.

Pití odvaru ukončete kolem 20. hodiny a nezapomeňte si provést klystýr. Lépe se tak budou odvádět usazeniny. Jak bude tento proces probíhat záleží na míře zanesení Vašich kloubů. Čím je člověk starší a zejména, pokud nikdy žádné očisty neprováděl, tím je zanesení větší. Někdo nepociťuje žádné výraznější projevy, u někoho může dojít k vylučování hlenu z nosu, průdušek a celkového pocitu "těžkosti" těla. Toto vylučování způsobila reakce spojitosti systému imunity ve střevě s imunitními buňkami v hlavě a krku - pokud má někdo klouby i tělo silně zaneseny, při vylučování těchto odpadů se na nějakou dobu zahltí sliznice střeva, tím se aktivují obranné buňky v mandlích, průduškách a nosních dutinách. Nejsilnější reakce většinou bývá 1. den, ale bude to stát za to, neboť pak se budete cítit velice lehce.

Po ukončení procedury s 30ti gramy listu je možno pokračovat a provádět očistu kloubů jedenkrát ročně, je však kladen důraz, před procedurou je nutné vždy důkladně pročistit střevo. Pokud by nebylo čisté, tedy v překladu - bylo by zaneseno hleny, ztvrdlým kalem a různými usazeninami, pak by se tyto rozpustily dříve, než usazeniny a soli v kloubech, dostaly by se do těla a mohly tak způsobit alergii ve formě silného svědění kůže, nebo kopřivky.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama