- Zázračný přírodní nápoj - posiluje imunitu, vhodný i při léčbě rakoviny

17. července 2013 v 1:11 | Lena |  - Zdraví z přírody

Kombinace a mixování různých druhů ovoce, či zeleniny je známa již velmi dlouhou dobu. Obdržela jsem zajímavý dokument s návodem k přípravě zeleninového nápoje, který se významně podílí na pročištění těla, má příznivý vliv zejména u překyseleného organismu, kdy mu dodá potřebné vitamíny, minerály a určitým způsobem jej posune o úroveň výš, směrem k zásaditým hodnotám, což je velké plus pro posílení imunity u léčení rakovinových onemocnění. Do dokumentu mimo recept jsem přidala své zkušenosti a sloučila do celistvého článku.


Tento nápoj účinkuje při následujících problémech:
Zabraňuje vzniku rakovinových buněk (již vzniklým brání dále se rozvíjet), je účinný u potíží s játry, ledvinami, pankreatem, poskytuje ochranu před vředy, posiluje plíce, chrání srdce před infarktem a vysokým krevním tlakem, posiuje imunitní systém.
Je přínosný pro oči - v souvislosti s játry, odstraňuje problémy s pálením a suchýma očima
- velmi vhodné pro ty, kteří hojně pracují s Pc, nebo osoby postiženými chronickým únavovým syndromem CFS (ti mají problémy se suchostí sliznic), zlepšuje fyzickou kondici, odstraňuje svalové bolesti, vyplavuje škodlivé látky z organismu
, zlepšuje peristaltiku střev, vhodný při problémech se zácpou, zlepšuje stav pokožky, pomáhá při akné, tlumí menzes bolesti, pomáhá při infekcích v hrdle, zlepšuje stav senné rýmy.

Tento zázračný nápoj existoval již před mnoha lety, v dřívějších dobách jej léčitelé v Číně doporučovali nemocným. Jistý pan Seto dokázal, že nápoj funguje, sám se vyléčil ze své nemoci, trpěl rakovinou plic. Pan Seto tvrdí, že nápoj mu doporučoval jeden slavný čínský herbolog. Pil jej tři měsíce a jeho zdraví se obdivuhodně zlepšilo, proto se rozhodl tento zázrak zdravé výživy zveřejnit.

Je to výživa dosažitelná pro každého a s minimálními výdaji. Podle pana Seta tento nápoj brzdí rozvoj rakovinných buněk tím, že posiluje obranyschopnost organismu.

Recept je velmi jednoduchý, potřebujete:
1 červenou řepu > napomáhá např. při tvorbě červených krvinek
2 mrkve > pro oči, pleť
1 jablko >
obsahuje pektin, velmi vhodné pro střeva

Postup:
Vše řádně umyjeme, očistíme, nakrájíme na malé kousky a umixujeme s trochou minerálky. Můžete použít mixér, případně "Frud Juicer". Je možno přidat i trochu citronu, aby měl nápoj občerstvující chuť. Je samozřejmě nutné jej vypít ihned, je možno po malých doušcích, šťáva na vzduchu rychle oxiduje a ztrácí cenné látky.
Nápoj pijeme ráno, na lačno, hodinu před jídlem.

Pokud potřebujete, aby se výsledky dostavily rychle, pijte jej dvakrát denně:
Jeden pohár ráno a druhý před 17 hodinou.

Tento nápoj nemá žádné vedlejší účinky a má vysokou výživnou hodnotu. Je také velmi účinný, pokud potřebujete zhubnout. Při dodržení správného postupu, si zhruba po dvou týdnech uvědomíte, že stav Vašeho imunitního systému se nemálo zlepšil.


Přeji šťastné kroky na cestě ke zlepšení zdraví

- Článek je informačního charakteru -

-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama