- Úvod - v úpravách

10. července 2013 v 18:30 | Lena |  - Muž a Žena
TATO STRANA SE NACHÁZÍ VE STAVU ÚPRAV
Prosím, tyto věty si přečtěte. Přikládám jim velkou důležitost, neboť jejich prostřednictvím snáze porozumíte mým pohnutkám, proč jsem na svých stránkách dala prostor rubrikám o mužích, ženách a kompletně vším, co s tímto tématem souvisí. Pokládám také za nutné vysvětlit, proč některé interpretace příspěvků v daných rubrikách budou prokládány silnými slovy.

Během svého života jsem se, tak, jako každý z nás stala jeho strůjcem a zároveň mi také byla dána možnost být součástí jeho dění, a tudíž vnímat chování svého okolí z pohledu nezávislého pozorovatele. Upřímně řečeno, z toho, co jsem viděla a vidím, mám před očima veliký "otazník".

Mnohé vztahy mezi muži a ženami ztratily podstatu a smysl, zmítají se v jakési citové křeči, jsou rozbořeny mnohdy již ve svých základech a dusí se v prachu jejich trosek. Postrádají jakýkoli náznak lidských hodnot a jejich "stavební kameny" nejsou pevné.


Je to opravdu velmi smutný pohled.
Proto jsem se rozhodla, že do této rozpadající se mozaiky zasáhnu a doplním ji tak o některé její chybějící kusy. Položím tak k nohám jejích nových základů svůj malinký díl, prostřednictvím kapky moudrosti, jejíž zárodek a jádro tkví uvnitř každého člověka a prochází nekonečným prostorem Vesmíru.
............................................................................................................................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama