- Krásný motivační a sílu dodávající film - hlavní role Nick Vujicic

29. července 2013 v 20:37 | Lena |  - Krůčky ke štěstí

Velice často kolem sebe slyším, jak si lidé stěžují. Litují se, že nemají to, nebo ono. Když bydlí v paneláku, chtějí bydlet v rodinném domku se zahradou. Když ten domek konečně vlastní, chtějí k tomu luxusní auto. Když vlastní i to auto, chtějí vlastnit celou Zemi .. Nelíbí se jim jejich barva vlasů, tvar očí, nesnáší svou pihu na nose, která ovšem naopak všem ostatním přijde půvabná a roztomilá. Když váží o dvě kila víc, než anorektická a odpudivě nemocně vypadající modelka, připadá si tlustá, řeší velikost a tvar svých prsou, muži zase velikost bicepsů a svého pohlaví .. Chcete být prostě "dokonalí" .. PROBOHA .. Ale v čem vlastně tkví skutečná dokonalost?

" V tom, když Tě někdo má skutečně rád ..
Ne, proto, jak vypadáš ..
Ale proto, jaká/ý jsi.
Protože právě taková/ý jsi DOKONALÁ/Ý.
Ten člověk se nebude těšit na Tvá prsa, nebo nohy, na Tvé vypracované svaly, dokonce ani na tu nevýznamnou pihu na Tvém nose ..
Ale na TEBE.
Se svaly si nepopovídá, Tvá prsa ho nepohladí a neřeknou mu, že pro ně hodně znamenáš ..
Tomu člověku, který Tě má skutečně rád záleží na tom, jaká/ý jsi, ne na tom, jak vypadáš ..
Právě tak, jak vypadáš jsi dokonalá/ý.
PRO TO, JAKÁ/Ý JSI. "
Právě Vám, ale i všem ostatním je věnována tato dnešní stránka.

Lena
Nyní Vám chci představit krátký film, při jehož průběhu zapomenete na své bezvýznamné starosti, se kterými si jen zbytečně šlapete po štěstí.
Nicka, muže, jež hraje hlavní roli a který se narodil bez končetin představovat jistě není třeba. K filmu není co dodat. Motivační, inspirující, donutí Vás zamáčknout nostalgickou slzu. Krásný bez výhrad.
Pokud jste již tento filmeček viděli, určitě neuškodí, zhlédnout jej ještě jednou a malinko si připomenout, co je skutečně důležité. Už jen kvůli té bezvýznamné pize na nose .. :)
" Co je důležité, je očím neviditelné "
Exupéry
Film je rozdělen na dvě části, je nutno mírně přihmouřit
očko u dabingu, ale jeho odkazu to nijak neškodí.

-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama