- Zvápenatěné cévy, arterioskleróza, kornatění tepen - odstranění nánosů přírodní cestou > návody

10. června 2013 v 21:45 | Lena |  - Samoléčba

Nevhodnou kombinací stravy, která je navíc prostá vitamínů, minerálů a balastních látek, přejídáním, nedostatkem pohybu, stresy, si zaděláváme na velký průšvih v podobě zanášení cév, zejména vápníkem a tuky. Díky jejich ucpání se snižuje výživa organismu. Může docházet k potížím s nedokrvením srdečního svalu, ischemické srdeční chorobě, infarktům, nebo mozkové mrtvici, zhoršením zraku, sluchu. A tento problém se netýká pouze starších lidí. Obsahem této stránky jsou tři, na sobě nezávislé návody a recepty, jak si cévy pročistit, aby mohly lépe plnit svoji funkci.

Je velmi dobré alespoň týden před procedurou ulehčit trávicímu systému a požívat lehkou stravu, prostou masa. Dobrý je i klystýr, který pročistí střevo, odpadní látky jsou tak snadněji a lépe vylučovány, ale není přímou podmínkou. Lena


1. Smícháme 2 dcl koprového semínka, 2 lžíce mletého kořene kozlíku lékařského, spolu se 4 dcl medu (nejlépe domácího). Směs dáme do dvoulitrové termosky, kterou dolijeme horkou vodou a vše necháme louhovat 24 hodin, poté zcedíme. Užíváme 1 lžíci, 30min před jídlem do vyčerpání celé dávky.

2. 30 oloupaných dílků česneku (nejlépe českého), 5 malých, nakrájených a neoloupaných přírodních bio citrónů, vše v mixéru zpracujeme na kaši, dáme do jednoho litru vody a přivedeme k varu. Necháme varem jednou "převalit". Poté zcedíme, po vychladnutí nalejeme do lahve. Uchováváme v chladu. Denní dávka se užívá dle možností - před, nebo po hlavním jídle. Užíváme tedy jednu likérovou skleničku (0, 2 cl) denně.
Po třech týdnech kůry se užívání na 8 dnů vynechá, poté se ve stejném podání 3 týdny opakuje. Obavy z nepříjemného odéru česneku jsou zbytečné.

3. Rozemeleme 3 lžíce plodů šípku, přidáme 5 lžic rozmělněného chvojí borovice, nebo smrku, 2 lžíce jemně nakrájených cibulových slupek, vše zalejeme 8 dcl vroucí vody, 10min povaříme, půl hodiny louhujeme. Zcedíme přes plátýnko, užíváme 3krát denně před jídlem a na noc 1 sklenici po dobu 3dnů. V tomto případě použijte starší hrnec, chvojí by jej mohlo zabarvit.

Já jsem v minulosti vyzkoušela recept č. 2 a již po dvou týdnech jsem cítila více energie a vitality a věřím, že po dokončení kůry se cévičky pročistily. Ostatně, Vy můžete poté zajít k lékaři, který provede patřičné vyšetření stavu Vašich cév.

Samozřejmě, čím je člověk starší a pokud navíc nikdy svému tělu nevěnoval pozornost, tím je proces čištění pomalejší a s menšími účinky. V takovýchto případech se kůra po roce opět opakuje.- Článek má informační a inspirační charakter a bez mého souhlasu nelze šířit -
Děkuji, že to respektujete
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama