- Tajemství sexappealu + videodokument ze zkoumání a jeho závěry

6. června 2013 v 21:28 | Lena |  - Žena, modeling jinak

V čem tkví? V prvé řadě je třeba vzít v potaz, že každý z nás jsme originál, máme trochu jiný vkus a tudíž budeme u potenciálního partnera hledat každý něco trochu jiného. To co je to pravé právě pro nás. Obecně se stává, že lidem, kteří mají světlejší vlasy a typ pleti, připadají přitažliví jejich opaky, tedy osoby opačného pohlaví, které jsou typově tmavší a naopak. Ale tato podmínka neplatí vždy a ve všech případech. Důležitou roli hraje také vůně, která nás charakterizuje, musíme si navzájem vonět. Mnozí z nás velmi rádi používáme parfémy, tato vůně však není naše vlastní. Tím si ovšem tak trochu nevědomky šlapeme po štěstí, jelikož odér parfému, byť je nádherný, přebíjí naši přirozenou vůni, kterou vnímá naše okolí a především náš potencionální partner. Vůně, která není naše a není pro nás charakteristická k nám tudíž může přitáhnout toho nesprávného partnera.

Důležitou roli také hraje chůze. Mám odzkoušeno, že muži u žen velmi reagují na vlnící se boky. Rovněž vzpřímené držení těla vypadá přitažlivěji, než svěšená ramena, které vidím u mnoha žen, dívek i mužů. Takové držení těla však o nás něco vypovídá a signalizuje laxní přístup k životu a nízké sebevědomí. Naopak svižná, energická chůze je známkou vyššího sexappealu a rozhodně zaujme. Nám ženám také sluší chůze "víly", zejména, pokud máme na sobě šaty. Charakterizují ji pomalé, vlnivé pohyby pánví a lehké, jemné nášlapy. Pokud navíc máme botičky s podpadkem, které opticky prodlouží naši nohu a naše vlasy i šaty čechrá jemný vánek, tyto aspekty dokáží v mužích rozehrát hotovou filharmonii pro jejich smysly a fantazii.


Velice přitažlivý, jak na ženách, tak na mužích je úsměv. Ten sluší každému, bez rozdílu věku. A oči. Z očí se dá leccos vyčíst, radost, smutek, zlost.. Kdo hovoří očima a umí se jimi smát, u toho je vždy zaručeno, že jeho srdce je doma. Výraz očí může být skutečně velice přitažlivý a sexy, dokáže vzbudit vášeň, ale i zchladit, jako kus ledu. Oči jsou zkrátka oknem do duše.

My ženy jsme pro muže obecně přitažlivější během ovulace, jelikož naše rozmnožovací orgány jsou více prokrveny, produkujeme také více hormonů a náš obličej i kůže jsou v tyto dny znatelně napjatější a celkově vypadáme sladce, jen se zakousnout.. Také intenzivněji voníme a muži tuto změnu vnímají.

Nezanedbatelný je také tón a zabarvení hlasu. Patří mezi povrchní znaky a ukazuje nám, v jakém stavu a kolik energie mají naše sexuální orgány, ale samozřejmě také ostatní orgány v našem těle. Obecně v podstatě určuje rozpoložení celého našeho organismu a jeho zdravotního stavu. Pokud nám tedy hlas osoby opačného pohlaví zní libě a provokuje naše smysly, pak je to znamením, že nebude-li dotyčná osoba pro nás vhodným partnerem/kou, bude rozhodně alespoň velmi vhodným milencem/kou, se kterým/ou můžeme prožít nezapomenutelné okamžiky na vlnách vášně a vzájemného souznění...

A to největší tajemství sexappealu?

Žádné není. Sexy nás dělá naše charisma >
Zkušenosti, během nichž jsme si prošli životem, které z nás vyzařují a činí nás zajímavými. Náš osobnostní šarm, který nám do vínku dala příroda a geny po předcích, který je naprosto jedinečný a nikdo jiný na světě ho nedokáže napodobit. A především. Naše přirozenost. Buďme sví, sami sebou a na nic si nehrajme, to je největší devíza. Pokud někdo ze sebe dělá něco, čím není, za čas se to stejně dostane na povrch. To je k ničemu. Život není divadlo. Pro každého je někde jeho druhá polovina jablka. A tu najdeme pouze tehdy, když budeme životem kráčet s otevřenou myslí, srdcem na dlani a nebudeme si na nic hrát.


Tolik krátce mými vlastními slovy.
A nyní Vás chci pozvat na malou procházku zkoumání tajemství sexappealu z úhlu pohledu vědců.

Pokud budu hovořit za sebe, nesouhlasím se vším, co badatelé na tomto poli prohlašují, ale je na každém, co si z dokumentu vezme.
Také malá poznámečka - muži v tomto dokumentu říkají, že to, jak drahé mají auto, představuje, jací jsou. No, vzhledem k tomu, že jsem poznala, že muži, tedy většina z těch, kteří vlastní ta nejdražší a nejluxusnější auta, bývají také zpravidla největší šovinističtí, ješitní sobci, pak pánové promiňte, ale rozhodně se nemáte čím chlubit ;-) .
A ještě něco. Láska není obchod, jak se nám dnešní společnost snaží namluvit. Láska se nepočítá na vysoké konto muže a dokonalé tělo ženy. Kdo přemýšlí hlavou, ví, že tajemství Lásky tkví v něčem naprosto jiném... V posledních letech se však mnoho žen i mužů tomuto nesmyslnému diktátu přizpůsobuje..

Lena- Článek je chráněn autorským právem a bez mého vědomí a souhlasu jej nelze šířit -
Děkuji, že tuto skutečnost respektujete
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama