- Léčení rakoviny podle dr. Maxe Gersona > zajímavý a přínosný dokument

9. června 2013 v 15:34 | Lena |  - Léčba rakoviny

Tento dokument je opravdu pěkný, zahrnuje i krásnou moudrost a rozhodně stojí za zhlédnutí. Příjemnou formou je zde prezentována metoda léčení rakoviny, kterou poprvé uvedl na světlo pan dr Max Gerson, jež se skládá z několika druhů metod. Jednou z nich je léčení aplikacemi klystýrů s výtažkem organické kávy, které mají stimulovat játra a žlučovody k vyloučení volných radikálů, toxinů do tlustého střeva a jejich následné vyloučení z těla. Také pití této kávy dle tvrzení uvolňuje enzymy a způsobuje odstraňování jedů z buněčného systému organismu. Jsou zde uvedeny rozhovory s lidmi, kterým toto léčení mělo pomoci zbavit se rakovinových nádorů. Mnohem více objevíte v dokumentu. Níže uvedená slova si rozhodně přečtěte, na svých dlaních předkládají hodně moudrosti.


Kniha lidské cesty životem je popsána strachem, zoufalstvím, utrpením a nepopsatelným smutkem. Ale tam příběh nekončí. V záznamech lidské historie je také vítězství a naděje, nad zdánlivě nepřekonatelnou společenskou, individuální a vnější nemocí.
Od pádu Římské říše, kde se rozhodlo o pití vody z olověného potrubí (olovo je zdraví a životu nebezpečné), po tajemství vzdálené minulosti, zamrzlé kdesi v největších ledovcích světa, můžeme vidět stopy dědictví jiných kultur a životních forem, které přišly a přežily na desítky tisíc let. Právě nyní a pro některé možná neodbytně tající ledové štíty odhalily, že nic není stálé, život je křehký a krásný.
Životaschopnost spočívá především v tom, co si dáme do šálku a co vkládáme na náš talíř. Je to tak prosté a přece tak těžko pochopitelné moderním lékařstvím. Čistota a solidnost potravy, jako celek má příznivý význam a s každým jídlem si buďto kopeme vlastní hrob, nebo zajišťujeme zdraví a produktivní život sobě samým i našim potomkům. Budoucnost našich dětí je důležitá. Nebo to bude tak, že naše děti uvidí přírodu a zvířata pouze v podobě historických snímků?

... nezáleží na tom, co jste si koupili, ale co jste vybudovali. Ne na tom, co jste dostali, ale, co jste dali. Co jste Vy sami naučili. Na čem záleží je akt poctivosti, soucitu, odvahy, který obohatí, posílí a povzbudí ostatní k napodobení Vašeho příkladu. Na čem záleží nejsou kompetence, ale Váš charakter. Na čem záleží, není, kolik lidí znáte, ale kolik lidí bude mít pocit ztráty až odejdete ...


Život není náhoda, ale neochvějná obětavost.

Má malá poznámka, stručně - Lena:
V čem tkví léčení metodou pana Gersona? V pochopení základních principů čištění zaneseného organismu. Šťávy z ovoce a zeleniny, či konzumace živé potravy obsahují mnoho vitamínů, minerálů a především enzymů. Všechny tyto látky jsou nutné ke správné funkci organismu a jeho obranyschopnosti. Pitím šťáv jsou výživné látky vstřebány velice rychle, tudíž, trávicí systém nemusí vynakládat tolik energie a naše tělo tuto ušetřenou energii může využít k čištění organismu od odpadních a nežádoucích prvků. K odvádění těchto látek je také nutné mít čisté střevo a nezanesené klky, aby byly vyprazdňováním rychle vyloučeny ven, proto také ty klystýry. V opačném případě by mohlo dojít k opětovnému vstřebání určitého množství těchto škodlivých látek do těla. Navíc - výživné látky přijaté skrze živou potravu oslabenému organismu dodávají sílu pro boj s nemocí.
Nechť je tento dokument brán jako informační a inspirační, pokud máte zájem vyzkoušet, poraďte se s lékařem.

- Článek bez mého vědomí a souhlasu nelze šířit -
Děkuji, že to respektujete


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama