- Kniha Uzdravující síla vody, derivační koupele - France Guillain

27. června 2013 v 13:21 | Lena |  - Zajímavé knihy

Tato kniha mi přijde zajímavá, především z důvodu prospěšnosti pro lidičky, kteří mají zájem zlepšit si své zdraví a odstranit ze svého těla nepořádek, který tam nepatří. Veškeré tyto látky, ať už se jedná o zplodiny špatné látkové výměny, které se usazují pod kůží a způsobují různé nevzhledné polštářky ve formě celulitidy, či ucpané cévy, zhoršenou funkci orgánů, vylučovací schopnost a veškeré procesy, které máme díky nevhodnému životnímu stylu, špatné kvalitě ovzduší, vody i potravin v nedobrém stavu, lze z organismu různými postupy dostat ven. Jedním z nich jsou právě Derivační koupele, na které jsem si zjistila poměrné kladné ohlasy. Proto se s Vámi chci o poznatky, doporučení a postupy, jak na to, podělit prostřednictvím tohoto knižního svazku, kde vše naleznete. Knihu je možno zapůjčit v knihovnách, či zakoupit, ostatně kreativitě, jakým způsobem si tento svazek sehnat nejsou kladeny žádné meze.

Na mých stránkách naleznete pěkné články, které dávají možnost nahlédnout pod povrch uzdravujících účinků vody a derivačních koupelí, jak vznikly, na jakém principu pracují, co vše si jejich prováděním můžete vyléčit a také postupy, jak na to, nač si dávat pozor, a v jednom z nich jsou také obsaženy dotazy a odpovědi, které by se Vám v souvislosti s tímto tématem mohly hodit.

Pokud Vás tato problematika oslovila, ať již z prosté zvědavosti, pro inspiraci,
či z vážného zájmu, pak nahlédněte

a

Přeji šťastné kroky ke zdravějším zítřkům.
Vaše Lena ♥-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama