- VODA > zajímavý videodokument o přirozených vlastnostech vody

18. června 2013 v 18:54 | Lena |  - Klíče ve filmech ode mne

Ježíš údajně proměňoval vodu ve víno. A já se ptám - "Proč?" A také si sama odpovím: "Protože ve víně je Pravda". Tento krátký monolog je pouze mým vlastním a osobním "moudrem", a proto jej tak také berte. :) Ale pojďme dále. Z dob minulých se do současnosti údajně dochovaly zprávy o mnichu, který byl po dlouhou dobu vězněn a k jídlu mu byl podáván pouze suchý chléb a zkažená voda. Logicky by se dalo očekávat, že člověk živený takovýmto způsobem velmi brzy onemocní, nebo zemře na následek infekce. Velkým překvapením pro všechny však byla skutečnost, že tento mnich, nejenže byl i po dlouhé době pobytu ve vězení v pořádku, ale kypěl i poměrnou vitalitou. Je vůbec něco takového možné?

Po dotazech, jakým způsobem se mu podařilo přežít, věznitelům prozradil své tajemství. Údajně se každý den k podávané zkažené vodě modlil a děkoval, že jejím prostřednictvím přichází k poznání a získává tak nové životní zkušenosti. A ta se každým okamžikem stávala čistější a průzračnější. Zkrátka se pročistila... Slovem a upřímnou myšlenkou.

Těmito úvodními slovy Vám představuji pěkný filmový dokument "VODA", ve kterém naleznete nemálo zajímavostí o této vzácné veličině a je možné, že nemálo z Vás, nebo alespoň někteří, prostřednictvím zákulisních informací uvnitř filmu, objeví nové a dosud nepoznané rozměry a rozšíří si tak své poznatky a obzory o nová fakta.
Ve zpracování tohoto filmu jsou obsaženy i závěry z mnohaletých výzkumů chování vody pana dr. Masaru Emota, který je znám např. svými experimenty se zmrazováním vody různé kvality a pozorováním jejích vytvořených krystalů pod mikroskopem.


Srdečně Vás tedy zvu na filmovou procházku po vlnách této vzácné substance.-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama