- Česnekové víno léčí rakovinu a nemoci - návod na výrobu

26. června 2013 v 22:32 | Lena |  - Léčba rakoviny

Česnek je velmi účínný protikarcinogen, nejen, při preventivním užívání, ale je také znám, jako přírodní lék proti bakteriím, plísním a virům. Lidské tělo údajně neumí přijmout všech 400 léčivých substancí, které česnek obsahuje, dokáže absorbovat jen 30%. Ovšem - je-li vyluhován ve 40% alkoholu, tento extrakt tělu dodá krásných 65% léčivých látek, a to rozhodně stojí za zmínku. Zde je návod, jak si vyrobit česnekové víno-vodku, které/á se podílí na rozpouštění rakovinových nádorů a užívá se také k povzbuzení imunitního systému. Já osobně jsem před několika lety vyráběla extrakt na podobné bázi, ale jedna z použitých látek byl líh a navíc se k tomu přidávalo vejce a citrón. Česnek je právem nazýván přírodním antibiotikem. Mimochodem, pokud máte rýmu, rozkrojte stroužek česneku na polovinu a každou část si rozkrojenou stranou zasuňte do nosní dírky. Rýma přejde. A nyní pojďme k receptu. Lena


Ingredience
Volba vhodné vodky je pro efektivní výluh naprosto klíčová. Vyberte proto "ledovou" vodku (premium), která byla alespoň třikrát destilovaná! Obsah alkoholu je ideální v rozmezí 38-40%. Vyšší koncentrace se nedoporučuje.

- 750 ml výběrové vodky
- středně velká palice běžného bílého česneku (český, polský, nebo slovenský - jsou nejkvalitnější! - Lena)
- malá 2-3 cm chilli paprička (habenero)
- litrová zavařovací sklenice s dobře utěsnitelným víčkem
- polévková lžíce krystalového cukru (10 g)
- budete také potřebovat hodinky, nebo stopky

Postup
Vezměte palici česneku a rozdělte ji na stroužky, ale neloupejte je. Když začnete krájet stroužky na malé kousky, začněte měřit čas. Krájejte, či rozsekejte je velmi rychle. Nakrájené stroužky musí zůstat 14 minut na vzduchu, ale ani o minutu déle. Po 14. minutě shrňte všechny nakrájené kousky včetně slupky do sklenice, v níž už máte nalitou vodku. Proč? >
Z důvodů, které nejsou dostatečně jasné, ale známé, dojde po krájení na asi 30 sekund k rapidní tvorbě allicinu, pak tvorba ustane, a zopakuje se znovu v 30. sekundových cyklech po 6 a 1/4 minutě. Během těchto 14 minut se ze stroužků uvolní nejen velké množství allicinu, ale tento allicin se na vzduchu změní v nové, velmi důležité složky. Jedna z těchto složek je rozpustná v tucích, čili působí prostřednictvím lymfatického systému, zatímco další je rozpustná ve vodě a působí tedy prostřednictvím krve. (Jelikož některé rakovinové buňky putují vodou /krví/ a jiné v tucích /lymfou/, chrání Vás tyto složky doslova od hlavy k patě. Tím, že vyčkáte zmíněných 14 minut, získáte velmi mocný super-efekt schopný zahubit veškeré formy patogenů).

- Omyjte chilli papričku), aby jste ji zbavili nežádoucích chemických postřiků
- Odstraňte všechna semínka. Můžete ji použít celou, nebo rozkrojenou na dva, tři díly
· Přidejte papričku do láhve k česneku
· Do vodky ve sklenici dejte polévkovou lžíci krystalového cukru
· Uzavřete víčko a sklenici dobře protřepejte
· Tuto směs na 4 dny uložte na temné místo při pokojové teplotě 18-20°C a 2 krát denně ji dobře protřepejte
· Po 4 dnech přeceďte výluh kávovým filtrem do normální láhve
· Výluh můžete uložit jako jakoukoli jinou vodku

Užívání
Začněte pomalu, nespěchejte a užívejte kapky na prázdný žaludek 2x denně (ráno a večer). Napoprvé dejte 2 kapky česnekové vodky do malé sklenice vody a vypijte. Pokračujte v tom 3-5 dnů. Pak každých 3-5 dnů postupně zvyšujte po 2 kapkách až do 16-20 kapek. V případě nepříznivých reakcí snižte počet kapek na přijatelnou úroveň a pokračujte jak dlouho chcete, nebo potřebujete.


CHRONICKÁ ONEMOCNĚNÍ, RAKOVINA
Při chronických onemocněních se česneková vodka připraví stejným způsobem, ale musí se nechat vyluhovat 21 DNŮ. Tento koncentrovaný extrakt zastaví a rozpustí rakovinové nádory. (je uváděno, že všechny druhy)

Užívání
Začněte opět pomalu, nespěchejte a užívejte kapky na prázdný žaludek 2x denně (ráno a večer). První den vezměte 2 kapky česnekové vodky ve sklenici vody. Pokračujte po 3-4 dny. Pak každý druhý den postupně zvyšujte dávku o 2 kapky až do 16-20 kapek. Pokud je to pro Vaše tělo příliš zatěžující, snižte počet kapek na přijatelnou úroveň a pokračujte, jak dlouho chcete, nebo potřebujete. Obecně vzato, po 4 měsících nebude ve Vašem těle žádný tumor ani rakovina.

Rakovina je stav organismu, kdy je možno mít nádorky v celém těle,
čili zde je velmi důležité každý třetí měsíc zopakovat následující proces.
Po sedm dnů berte na prázdný žaludek skleničku vody s 10-15 kapkami, dva dny vynechejte, pokračujte dalších sedm dnů s předchozí dávkou atd. Opakujte tento proces po 34 kalendářních dnů, čtyřikrát do roka, přinejmenším dva roky po prvotním vyléčení.

Můj dodatek-Lena - česnek obsahuje germanium, čili blahodárně působí na systém záklopek a chlopní, které se stávají pružnější. Při užívání česnekové vodky Vám také může, ale nemusí, o něco rychleji bít srdce.

Poznámka autora návodu - česnek zvyšuje riziko krvácení, pokud berete antikoagulanty, jako je například warfarin /Coumadin/, nebo antiplateletní léky, jako clopidogrel /Plavix/ apod., česnekovou vodku neužívejte.


- Článek je informačního a inspiračního charakteru -
- Přímý autor nebyl uveden -

-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama