- Varování - hrozí, že Země zastaví zdroj vody + dopis z roku 2070

8. května 2013 v 21:23 | Lena |  - V rytmu Ticha

Naše Země je, jak víme, nepřirozenými zásahy lidí do jejího ekosystému již hodně zdevastovaná. Bohužel, lidstvo stále nedbá na četná varování a víceméně se chová stále stejně. Místo toho, aby se snažili nastolit rovnováhu, vynakládají čas na vyhledávání jiných planet, kde by se v budoucnu dalo žít. Vždyť ještě není pozdě!!


Ale chci psát trochu o něčem jiném. Z těchto důsledků zde totiž existuje jistá hrozba, že Země, nám lidem a všemu živému zastaví vodu. Je a visí to ve vzduchu, jako veliký výkřičník a zdali k tomu dojde, či ne, uvidíme v budoucnu. Stále máme možnost výběru. Ale lidé stále neslyší a honí se za mamonem, mocí a nepodstatnými věcmi, nevidí a neslyší.
Opravdu k tomu může dojít, nejsou to planá slova do větru. Je zde ještě jedna možnost - voda může být zastavena také z důvodu určité proměny těžiště, pólu, díky čemuž dochází k určitým přírodním změnám v podobě častých katastrof na povrchu i uvnitř Země. Pokud by tedy došlo k zastavení vyvěrání vody, může jít také o jev dočasný.

!!!!!!!

Níže uvedený dokument jsem obdržela v minulosti, ale právě nyní je jeho aktuálnost na místě. Nechť je varováním pro všechny, kteří stále nechtějí pochopit, že tato problematika se týká nás všech.

Znovu opakuji. Visí to ve vzduchu, jako velký výkřičník.
(Upozornění - některé obrázky na Vás mohou působit nepříjemným dojmem)


PÍŠE SE ROK 2070. BRZY MI BUDE 50 LET, ALE VYPADÁM SPÍŠ NA 85.
MÁM VÁŽNÉ PROBLÉMY S LEDVINAMA, PROTOŽE PIJI MOC MÁLO. A VÍM, ŽE ČASU MI UŽ MOC NEZBÝVÁ. V NAŠÍ SPOLEČNOSTI JSEM JEDNÍM Z NEJSTARŠÍCH.
.... NAŠE DĚTI PLATÍ PŘÍLIŠ VYSOKOU CENU ....
UPŘÍMNĚ ŘEČENO, NEVĚŘÍM, ŽE ŽIVOT NA ZEMI BUDE JEŠTĚ MOŽNÝ NĚJAK PŘÍLIŠ DLOUHO, PROTOŽE DESTRUKCE PŘÍRODNÍHO PROSTŘEDÍ PŘEKROČILA BOD NENÁVRATNOSTI.DŘÍVE BYLO MNOŽSTVÍ VODY DOPORUČENÉ PRO OSOBU NA JEDEN DEN OSM SKLENIC VODY.
DNES MOHU PÍT JEN PŮL SKLENICE.
ROPA JE DNES NEDŮLEŽITÁ, JEN ZVĚTŠUJE MNOŽSTVÍ ODPADU A MY SE MUSÍME VRÁTIT K SUCHÝM TOALETÁM, JAKO TOMU BYLO V MINULÉM STOLETÍ, PROTOŽE SPLACHOVACÍ SE KVŮLI NEDOSTATKU VODY NEDAJÍ POUŽÍVAT.


NÁSLEDKEM TOHO VYPADÁ POKOŽKA DVACETILETÉHO, JAKOBY MU BYLO 40 LET.
VĚDCI DÁL BÁDAJÍ, ALE MOŽNÉ ŘEŠENÍ ZATÍM ŽÁDNÉ NENÍ.
VODU NELZE VYRÁBĚT, STEJNĚ, JAKO KYSLÍK, JEHOŽ MNOŽSTVÍ KLESÁ V DŮSLEDKU ABSENCE STROMŮ. TO TAKY SNIŽUJE INTELIGENCI BUDOUCÍCH GENERACÍ.
U MNOHO MUŽŮ SE DEFORMUJE MORFOLOGIE SPERMATU.
NÁSLEDKEM TOHO SE RODÍ MNOHO DĚTÍ POSTIŽENÝCH MUTACEMI A DEFORMACEMI.
VLÁDA VYBÍRÁ POPLATEK ZA VZDUCH, KTERÝ DÝCHÁME.
137 M3 NA OSOBU A DEN. OBČANÉ, KTEŘÍ NEJSOU SCHOPNI PLATIT, JSOU ODSUNUTI DO VĚTRANÝCH ZÓN, KTERÉ JSOU VYBAVENY OBŘÍMI VENTILAČNÍMI MECHANISMY, KTERÉ FUNGUJÍ NA SOLÁRNÍ ENERGII. KVALITA VZDUCHU NENÍ MOC DOBRÁ, ALE DÝCHAT SE TAM DÁ.
PRŮMĚRNÝ VĚK LIDÍ JE 35 LET.
V NĚKTERÝCH ZEMÍCH JEŠTĚ ZBÝVAJÍ KORIDORY VEGETACE SE ZBYTKY ŘEK A JSOU HLÍDÁNY ARMÁDOU. Z VODY SE STAL POKLAD VZÁCNĚJŠÍ, NEŽ ZLATO A DIAMANTY.
ALE TADY, U NÁS NEJSOU STROMY, PROTOŽE TU VŮBEC NEPRŠÍ, A POKUD NĚKDY VYJÍMEČNĚ, TAK JSOU TO JEN KYSELÉ DEŠTĚ.
BĚH ROČNÍCH OBDOBÍ BYL ZÁSADNĚ NARUŠEN JADERNÝMI ZKOUŠKAMI
A ZNEČIŠŤUJÍCÍM PRŮMYSLEM 20. STOLETÍ.
TENKRÁT NÁM RADILI, ABYCHOM ŠETŘILI ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, ALE NIKDO SI TOHO NEVŠÍMAL.


A ONA SE MNE PTÁ: "TATÍNKU, PROČ DOŠLA VODA?"
V TU CHVÍLI CÍTÍM, JAK SE MI SEVŘE HRDLO.
NEMOHU SE ZBAVIT POCITU VINY, PROTOŽE PATŘÍM KE GENERACI, KTERÁ DOKONČILA ZNIČENÍ PŘÍRODNÍHO PROSTŘEDÍ A NEBRALA VÁŽNĚ RŮZNÁ VAROVÁNÍ.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pavli Pavli | 9. května 2013 v 15:37 | Reagovat

Já mám docela strach, z toho co všechno se děje v poslední době. Mám někdy depky, několik dnů, pak to zase přejde, ale pořád se to vrací. Je dobře, že už je jaro, jinak bych se asi zbláznila.

2 Lena Lena | 10. května 2013 v 19:05 | Reagovat

Pavlínko, žádný strach není třeba mít. Budoucnost bude taková, jakou si ji utvoříme. :) Strach člověka zbytečně blokuje a brání mu v jeho vývoji. Je to jen přelud, který jsis vytvořila v hlavě. To, nač myslíš k sobě také přitahuješ, pamatuj na to. ;-) Pokud možno, co nejvíce pobývej v přírodě, mezi lidmi, kteří Tě mají rádi. Od věci také není nějaký zvířecí kamarád. Pokud Ti to dovolí zdravotní stav, navštěvuj saunu, pocením se Ti z těla odplaví nežádoucí látky. Deprese také způsobují kvasinky, v lékárně si kup kvalitní probiotika. Můžeš také mít zanesený žlučník. Pokud máš zájem a vrátíš se na tuto stránku, mrkni třeba zde http://zivavoda-lena.blog.cz/1302/novy-vek-ocista-planety-a-ocista-cloveka, a zde http://zivavoda-lena.blog.cz/1303/uzivate-probiotika-cenne-informace-pro-vas. Tolik, pouze v krátkosti. Hezký den

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama