- Telepatické a vizuelní hovory mého kamaráda s přítelkyní

3. května 2013 v 21:56 | Lena |  - Andělé, tajemno osobně

Následující události prožil můj kamarád, v souvislosti s jeho dobrou přítelkyní,
se kterou ho pojily oboustranné sympatie a vzájemná lidská přízeň.


Tento příběh předávám popsán mými slovy, v podobě, ve které mi byl vyprávěn.


Jak už to bývá, během naší cesty životem se setkáváme s mnoha lidmi. Někteří nám jsou sympatičtí méně, někteří více. Vyjímečně se také stává, že nám osudově zkříží cestu setkání s člověkem, který je nám něčím velmi blízký, a to nejen stejnými názory a nahledem na život, ale také v jeho společnosti podvědomě cítíme, že k sobě z nějakého důvodu patříme, jako bychom se setkali s naší druhou polovinou, s člověkem, kterého známe snad odjakživa...

Totéž prožil můj kamarád Mirek. Když mi tyto své zážitky vyprávěl, v jeho očích byla vidět velká něha, pravdivost a určitá úcta i údiv zároveň, že něco tak zvláštního a krásného se stalo právě jemu.


V minulosti se náhodně setkal s jednou ženou, jmenovala se Ida, která mu byla na první pohled něčím blízká a sympatická. Nic konkrétního od tohoto setkání neočekával, měl za to, že si jen tak, krátce popovídají, proberou život a tak, jako se setkali, se opět rozejdou a budou dál žít každý svůj život, jako doposud.
Bylo to ale jinak. Čím víc tuto osůbku poznával, tím více měl pocit, že se od někud znají, ikdyž se nikdy předtím neviděli. Sdíleli stejný pohled na život, měli podobné zájmy, názory na veškerou problematiku od A po Z, rozebírali a sdíleli spolu své životní starosti, měli k sobě důvěru a navzájem si tak nějak "voněli" :). Když si občas společně někam vyšli a neodolali návštěvě restaurace, aby se občerstvili dobrým jídlem, objednali si většinou stejné meny, a pokud se stalo, že měli chuť každý na něco jiného, absolutně přirozeně si navzájem vyměnili pár porcí od toho druhého. Takto to nevnímal jen on, ale Ida rovněž, a také ona se mu o tomto svém pocitu svěřila jako první.

A během trvání jejich krásného přátelství oba měli možnost prožít něco zajímavého, něco, co se těžce vyjadřuje slovy:

Jednoho dne se chtěli sejít a strávit tak spolu příjemné chvíle, ale jejich společné plány jim překazila nějaká náležitost, čili se domluvili, že v určitou hodinu se sejdou každý u svého Pc a na dálku si alespoň vzájemně popovídají.
Mirek mi popsal, že zhruba 10 minut před tímto časovým limitem na vlastní oči viděl, jak k němu Ida přichází. Jakoby se najednou, z ničeho nic od "někud" zjevila, ale neviděl celou její postavu, nýbrž jen do půl těla a tento úkaz trval pouze půl vteřiny. Zároveň "slyšel", jak říkala: "Tak, já už jsem tady". Byl překvapený a jen tak mimoděk si okamžitě sedl k Pc a Ida již u svého byla přítomna a čekala na něj. Okamžitě se jí se svým zážitkem svěřil.

Jeho druhý prožitek se udál pár týdnů poté. Byl doma, seděl u svého pracovního stolu a něčím se zabýval. Najednou cítil něco zvláštního, nějaký zajímavý druh energie, se kterým se ještě nikdy nesetkal. Vnímal, jak se k němu zezadu, z velké dálky něco přibližuje. Dokonce, přestože se neotočil, vnitřním zrakem viděl, jak tento úkaz vypadá. Popisuje nějakou velkou průhlednou vlnu, která se táhla prostorem a měl silný pocit, že ta "vlna" hledá jeho. Poté okamžitě cítil, že Ida na něj hodně myslí a její myšlenka (energie) vyhledává jeho osobu, aby se propojila s jeho vědomím a přítomností. Idu měl moc rád a s láskou a sympatií si na ni tedy okamžitě vzpomněl. Sdělil mi, že ihned poté, co na ni začal myslet se tato vlna z prostoru vytratila.

Mirkovi se v souvislosti s Idou přihodila ještě jedna věc:
Jednoho večera na ni myslel. A během chvíle se mu naskytla možnost její osobu vnitřním zrakem uvidět. Viděl, co v této konkrétní chvíli dělá, viděl střih i barvu jejího oblečení. Tento vjem údajně trval velmi krátce, zhruba dvě vteřiny. Okamžitě jí zatelefonoval, aby si svůj vjem potvrdil. A skutečně - Ida mu potvrdila, že vše, co viděl, bylo správné a skutečné...

V současnosti se s touto ženou již téměř nevídají, životní směr a osud zavál každého z nich jinam, ale Mirek nikdy nezapomene, jak na ni, tak na tyto prožitky, které měl možnost zažít poprvé a zatím naposledy v jeho životě.
Občas se mu sice stane, že když na něj myslí nějaká jeho blízká osoba, cítí to, (ostatně, tak, jako většinou každý z nás), ale nikdy neprožil nic tak blízkého, jako právě s ní.


Na závěr k tomuto pravdivému příběhu přidám malý dovětek:
Každý z nás během své životní pouti potkáváme lidi, jež nám svou přítomností něco ukáží, nebo nám nějak pomohou pozvednout se o krůček dál a výše na naší cestě učení poznání sebe sama. Někteří se stanou našimi přáteli a zůstávají s námi po celý zbytek našeho života. Někteří se však od nás po nějaké době odloučí a jdou dál, svou cestou. Je tomu tak proto, že jsme se zkrátka potkat měli, abychom si navzájem něco předali, něco se od sebe naučili. Když k tomuto předání dojde a my už se od tohoto člověka již nemáme dál co naučit, svou službu, své poslání pro nás v podstatě splnil, již jej "nepotřebujeme", a proto se od sebe zase přirozeně odloučíme. A ani jedné straně to nevadí, neboť většinou oba tito lidé podvědomě cítí, že je to tak v pořádku.
Někdy se však také stává, že jeden člověk cítí, že se s dotyčnou osobou chce již rozejít a druhý tomu nechce, nechce tuto skutečnost akceptovat. Přesto k odloučení dojde a druhá strana, která si rozchod nepřála, po nějakém čase sama přijde na to, že odloučení bylo správné a v pořádku. Pochopí tuto skutečnost později, až k tomu dozraje, ve svém vlastním čase. Vše někdy potřebuje svůj čas...
Příběh, který prožil Mirek někdy prožíváme více méně všichni. Ikdyž ne vždy způsobem, že druhou osobu vnitřním zrakem vidíme. Obecně je tento jev nazýván telepatie. Prožíváme ji s lidmi, nebo zvířaty, kteří jsou nám blízcí a tudíž rezonují s námi, s našimi buňkami, naší osobností, ladí tedy na stejných frekvenčních vlnách, a proto se s nimi tímto způsobem můžeme lépe propojit. Pomocí myšlenky, její energie...Vaše Lena

- Článek je chráněn autorským právem -
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama