- Nový lék MMS léčí i malárii !! - potvrzuje Červený kříž > videodokument

10. května 2013 v 22:01 | Lena |  - Zdraví A-Z

Na následující videodokument jsem dostala tip a bezesporu není od věci si jej prohlédnout. Pracovníci Červeného kříže údajně chtěli vyzkoušet účinnost sice nového, ale již několik let poměrně známého "léku", který se propaguje pod názvem MMS. Tento lék má, jak jsme z obvyklé praxe zvyklí své příznivce a zastánce i odpůrce. A tato skutečnost byla jedním z důvodů, proč se tito pracovníci měli rozhodnout rozjet do daleké Ugandy, kde je u tamních obyvatel zaznamenán vysoký výskyt několika druhů malárie. Ve videu je vše zdokumentováno, včetně odběrů krve, testů na pozitivitu malárie, léčení, krok za krokem.

Co je to vlastně MMS?
MMS je zkratkou pro název této látky - Master Mineral Solution (Mistrovský Minerální Roztok)
Jde o koncentraci 24,5% roztoku Chloritanu sodného, který je před použitím aktivován přesným množstvím 50% roztoku kyseliny citronové. MMS, je smíchán s odpovídajícím množstvím 50% roztoku kyseliny citronové a vytváří plyn oxid chloričitý.
Chlordioxid je látka s velmi silnými oxidačními účinky a pozor, nemá nic společného s chlorem. Tento preparát je ve světě jeho odpůrci medializován, jako nebezpečná látka, která může poleptat sliznici jícnu, nebo žaludku. Pan Jim Humble tvrdí, že postupy, které popisuje mají však několikasetkrát menší dávkování, čili nemohou škodit.


Tento preparát byl během let výzkumu zdokonalen až do dnešní podoby. Představuje zatím nejsilnější a nejúčinnější preparát proti všem známým nemocem a je dostupný široké veřejnosti. Během deseti let, kdy je MMS distribuováno po celém světě, jej použilo nebo používájí milióny lidí, údajně se skvělými výsledky, říká dále Jim Humble.

Mými slovy - Lena. Vím o lidech, kteří tvrdí, že se pomocí užívání MMS zlepšil zdravotní stav, i co se týče určitých druhů parazitů, nicméně, ne vždy je tato metoda účinná. Důležitá je především pravidelnost užívání a přesné dávkování. Někteří se domnívají, že pokud budou MMS užívat, když si vzpomenou, nebo jak mají čas, že se očekávaný výsledek dostaví. To je veliký omyl. V takovémto případě je raději lepší nepouštět se do takovéto kůry, jelikož se může stát, že breberky, které v sobě máme, si mohou do budoucna vůči tomuto preparátu vytvořit určitou odolnost. Je to velká naivita a nezodpovědnost lidí.

Každý je sám strůjcem svého života, čili, zda nemocní lidé zkouší užívat MMS,
nebo ne, je pouze a jen na nich samotných a za veškeré, jak příznivé,
tak případné nepříznivé účinky na jejich organismu jsou zodpovědní.
Nelze se však divit, že spoustu lidí tento preparát zkouší, neboť klasická
medicína se svými léky nemocným nijak zvlášť nepomáhá.
Lidé jsou tedy přímo nuceni, si nějakým způsobem napomoci sami.


Dokument z programu
-
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama