- Válka růží a obdobné pořady - LŽOU NÁM jejich moderátoři?

22. dubna 2013 v 19:09 | Lena |  - Očima pozorovatele

Tak, jako asi každý z nás mám někdy ráda ticho a vyloženě jej vyhledávám, ale samozřejmě jsou chvíle, kdy naopak potřebuji slyšet hudbu. Tu mi poskytne různá technika a pokud v dané chvíli není jiná možnost, potěší moje uši hudba linoucí se z rádia.

Mám ráda hudbu různých žánrů, tudíž se v mém osobním "repertoáru" vyskytuje několik rozhlasových stanic, které si ladím dle své potřeby a nálady. Někdy také neuniknu různým propagovaným rádoby pořadům, které ta která stanice nabízí v důsledku a snaze nějak zaujmout a zvýšit si tak množství posluchačů.
Mezi takovéto pořady lze zařadit i tzv "Válku růží", či jim podobné. V podstatě se jedná o jistý druh zkoušky na muže, kdy ženy a dívky volají do studia a v rámci proklepnutí "věrnosti" jejich partnerů moderátor/ka určitými fígly tyto jejich protějšky zkoušejí nachytat.
Rozhodně nepatřím mezi skalní fanoušky těchto pořadů, ale pokud jej zrovna stanice, kterou v dané chvíli poslouchám vysílá, nepřelaďuji jinam, je to pár minut a dá se to vydržet. :) Alespoň si tak mohu proklepnout úroveň "dam", které si tam ze zvědavosti zavolají.
A musím přiznat, že někdy jdu doslova do kolen ..


Jednoho dne se do rádia ozvala nějaká mladá paní, která byla 3 měsíce po porodu. Jak moderátorka, tak posluchači se dozvěděli, že by si chtěla otestovat svého manžela, protože během těhotenství přibrala na váze a jemu se údajně líbí štíhlé ženy, tak by se ani nedivila, kdyby si našel nějakou jinou. Pak házela do éteru různými perlami a plky v podání nízce inteligentního tvora - že se sama sobě nelíbí, připadá si nepřitažlivá, že se mužům líbí jiné typy a podobně. Doslova nejen ze sebe, ale i z ostatních žen dělala nepřitažlivé chudinky, které si v případě, že nevypadají jako Miss Universe nezaslouží pozornost, ani lásku svého manžela. Velmi smutné. Bohužel z projevu této, řekla bych v žádném případě ne paní, ale dívky, nebo ještě lépe extrémně naivního dítěte, bylo patrné, že nejenže ještě není ani zdaleka zralá rorumově, ale tím pádem není připravena ani na manželský vztah, natož na výchovu dítěte.
Upřímně - já být mužem, ani kolo bych si o to neopřel. Bohužel, takové "ženy", která sama sebe ponižuje a vlastně nemá důvod, bych si v žádném případě nemohl vážit.
Těhotenství je velmi náročná etapa každé ženy a je přirozené, že pokud nastávající maminka jí za dva, projeví se to. Přibere většinou každá žena, správně by sice měla mít váhu vyšší, jen co se týče plodové vody + váha miminka. Ale co na tom? Každý rozumný muž si váží, že jeho žena nosí plod jejich lásky, protože těhotenství v žádném případě není procházka růžovou zahradou. A pokud přibrala, no tak po porodu se po nějakém čase tréninku opět dostane ke své původní váze. Není třeba z toho dělat takové martirium.
Dotyčná se nakonac virtuální kytičky od manžela dočkala ..

Podobných mňamek a chuťovek se v těchto pořadech najde více, kdo občas sleduje, ví.
Nedá mi to, abych ještě nezmínila některé postřehy z projevů jejich moderátorů.

Jeden den bylo voláno manželovi, jež zmínil, že zná šest lidí, kterým by kytici růží chtěl poslat. (Konkrétně z pořadu Válka růží). Moderátorka se tedy "jako" jala psát jména lidí, která jí dotyčný diktoval. Nevím, zda se paní moderátorka špatně vyspala a měla okno v myšlení (stát se to může že? :)), ale již při pátém jméně rozhovor utla a s dotyčným začla hovořit o něčem jiném. Pán byl pochválen, že je věrným manželem. Člověk si v takové chvíli pomyslí něco pro "sebe", a pak si řekne, kdopak asi byla ta šestá osoba ..

V dalším vysílacím dni do rádia volala paní, která se tetelila, zda jí její protějšek pošle kytici k výročí sňatku. Zastižený manžel vůbec nevěděl, komu kytku poslat. Pak jen tak mimoděk, nezávazně, nahlas pro sebe přemýšlel a své myšlenky prezentoval do éteru. Mezitím, pouze okrajově zmínil, že mají s manželkou výročí, ale ještě nebyl rozhodnut, komu kytici pošle a chtěl přemýšlet dál. "No, vidítééé!" zajásala moderátorka, dotyčného již nenechala mluvit a rázně ho navedla k tomu, aby kytku poslal manželce, což je škoda, protože je možné, že po chvilce klidného zvažování by se možná rozmyslel a nakonec virtuální kytičku poslal někomu jinému :). Bylo totiž opravdu znát, že ještě nebyl zcela rozhodnut. Jelikož vysílání tohoto pořadu trvá jen pár minut, mohla mu ještě v pohodě a s přehledem dát prostor. Tak jej v podstatě donutila k rozhodnutí a bylo hotovo. Ale kdo ví. Třeba paní moderátorka nechtěla, aby si to rozmyslel a poslal tak po určitém zvážení kytku dejme tomu nějaké milence a "nechtěla" tak pokazit jeho manželce radost. Já bych takovéto nepříjemné zjištění té paní také nepřála. ;-)

Mimochodem, muži, kteří pošlou kytici své manželce také bývají moderátory pochváleni, že jsou věrní.
Vážení "páni" moderátoří. "Vy si opravdu myslíte, že pokud je poslána kytička manželce, zaručuje to mužovu věrnost?"

Také mi neuniklo, že přestože celá jména, jak volajících, tak volaných osob by neměla být prozrazena celému národu, je to přeci jen otázka osobního soukromí, nejednou se stalo, že zpracovatelé tohoto pořadu na tuto skutečnost nebrali ohled a některá řečená jména jaksi zapomněli vymazat šumem, jak se to obvykle dělá.

Pravda je, že nikdo nejsme dokonalý, každý občas udělá chybičku, ale moderátoři jsou za to placeni, proto by jejich odvedená práce měla nějak vypadat. Toť můj názor.
Nemohu se zbavit pocitu, že pořady tohoto typu jsou nějak odfláknuté a v mnoha ohledech děravé ..

Ovšem, co mi také vrtá hlavou je skutečnost, proč mám často pocit, že některé rozhovory mezi dotyčnými ženami a jejich mužskými protějšky je předem nahrané a tudíž lživé. Je doslova znát, že je čtou z nějakých lejster .. Je to jen můj pocit, nebo je to pravda? Pokud je to pravda, pak je hodně pod úroveň dotyčných stanic, že vysílají lež a z posluchačů dělají pitomce, to se na mne nezlobte. Navíc, tito objednaní protagonisté jsou špatně vybráni, jsou špatnými herci, protože skutečnost, že v těchto rozhovorech "něco" není v pořádku pozná i malé dítě.
Tak nevím. Já měla za to, že pitomce z nás dělá jen naše vláda a ono už i rádio ..
Tímto chováním však dávají svým posluchačům najevo, že si jich neváží. A v této návaznosti si v podstatě ani posluchači nemohou vážit a poslouchat rádio, které takovíto lidé tvoří. Lze věřit zprávám z domova i ze světa z úst lhářů? Proč poslouchat bláboly a lež?
Takže? Asi by bylo nejlepší vykašlat se na lháře a rádio vypnout úplně, nestojí to za to. Hudba se dá poslechout i z jiných zdrojů ..


A teď mi dámy řekněte na rovinu. Vy by jste si nechaly svého partnera prověřovat takovýmto primitivním způsobem? Já, pokud si dovolím hovořit za svou maličkost, rozhodně ne. Nepatřím k těmto typům žen. A upřímně - když jsem tak někdy poslouchala to kuňkání a kvokání některých dotyčných volajících "dam", vstávaly mi vlasy hrůzou .. Hotový Xaverov. Do takové společnosti bych nezapadla ..


Přeji krásný den všem ♪♫

- Článek je chráněn autorským právem -
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 cyril cyril | 10. ledna 2014 v 12:31 | Reagovat

Čím déle tento stupidní pořad běží, tím častěji poznávám jednu a tutéž dvojici špatných herců vystupujících pod různými jmény.

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 10. ledna 2014 v 13:33 | Reagovat

Ono se říká, jaký Pán, takový krám a jak jsem zmiňovala v článku, každý můžeme občas udělat nějakou chybičku, překlep apd. Nicméně, nevycházím z úžasu nad tím, že vedení zmiňovaného rádia něco takového půstí do éteru. To o něčem vypovídá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama