- Midway - film s ohromujícími snímky a fakty o znečištění naší planety

11. dubna 2013 v 19:54 | Lena |  - Klíče ve filmech ode mne


Na jednom z nejvzdálenějších ostrovů naší planety leží na zemi desítky tisíc umírajících a mrtvých mláďat albatrosů, v jejichž zažívacím traktu bylo nalezeno velké množství plastů.
Za několik let, po opětovném návratu na tento ostrov, je náš tým svědkem cyklu života a smrti těchto ptáků. S fotoaparátem Chrise Jordana, našeho průvodce procházíme ohněm hrůzy a žalu, s výhledem na nesmírnost této tragédie, jehož původcem jsme my, lidé. A v tomto procesu najdeme nečekaný transformační zážitek krásy, přijetí a porozumění.

Uvedeme náš příběh ve středu přírody, obklopeni miliony živých ptáků, v jedné z nejkrásnějších světových přírodních rezervací. Divák zažije ohromující protiklady krásy a hrůzy, ničení a obnovy, smutku a radosti, zrození a smrti.

Film Midway je poselstvím.
Trailer

Můj dodatek - Lena: Na počátku tohoto traileru, kde jsou ukázána těla mrtvých ptáků a množství plastů v jejich traktu to se zdá, jakoby tam někdo záměrně přidal tohoto plastu více, něž bylo původně, aby záběr vypadal zajímavěji, jelikož tyto plasty jsou na to, že byly uvnitř zvířete dlouho, překvapivě velmi čisté. Nicméně, všichni víme, jaká je pravda o velkém znečištění celé této planety. A je to skutečně k pláči.Další info
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama