- Květinový horoskop > tentokrát o ženách

3. dubna 2013 v 23:39 | Lena |  - Pro zábavu a uvolnění


Nahlédněme do tohoto druhu květinového horoskopu, kde jsou data narození přiřazena k určité květině a přečtěme si, jak my ženy umíme milovat..


Hořec 1.1. - 10.1.
Citlivý a jemný hořec si vždy najde důvod k zármutku. Velmi snadno se urazí, a pak si s tím neví rady. Partner musí mít hodně taktu a pochopení. Hořec musí mít naprostý pocit bezpečí, špatně snáší náhlé životní změny. Dovede velice dobře hospodařit a vyniká šetrností v domácnosti.


Bodlák 11.1. - 20.1.
Bodlák se jeví pichlavý, ale má vyhraněný obraz lásky. Proto nenalézá snadno partnera, který by vyhovoval všem jeho požadavkům. Jinak je povaha citlivá, nesnadno prožívá životní nezdary. Je- li raněn, uzavírá se sám do sebe. Nechce odhalit své pravé "já", proto jen málokdo ví, o čem sní a co cítí.

Pýr 21.1. - 31.1.
Zdánlivě otevřený, prostý, má mnoho známých, ale spíše povrchního rázu. Jen málokdo s ním může uzavřít hluboké přátelství. Komu se podaří získat jeho srdce, ten si může být jist, že ho v čase potřeby neopustí. Je věrný, oddaný, loajální.

Jmelí 1.2. - 10.2.
Obává se samoty, ale bohužel v lásce projevuje nestálost. Potřebuje stále nové podněty a následující partneři se od sebe diametrálně liší. Mívá několik vyvolených najednou, rádo hodně koketuje s osobami opačného pohlaví. Dalo by se usuzovat, že samo neví, co vlastně v životě hledá.

Kosatec 11.2. - 19.2.
Je to osoba silně odpoutaná od skutečnosti, ale má tolik půvabu, že není možno ho nemít rád. U lidí probouzí sklony k opatrování, pečování. Životní partner se musí smířit s tím, že kosatec většinou nebude zodpovědným partnerem a někdy je třeba s ním jednat, jako s dítětem. Do domácnosti však přinese mnoho radosti.

Mimóza 20.2. - 29.2.
Je schopna opozdit se na vlastní svatbu. Ostatně manželství vyžaduje jisté rozhodnutí, a to není její silnou stránkou. Dlouho vybírá mezi kandidáty. Ne proto, že je vybíravá, ale proto, že sama neví, co chce. Partner bude muset převzít všechny povinnosti a mimóze se někdy nebude chtít vytvořit si vlastní mínění.

Mák 1.3. - 10.3.
V lásce dost vybíravý, a pokud se mu někdo zalíbí, zaranžuje situaci tak, aby to vypadalo, že ho bylo nutné dobýt. Nepočítejte s tím, že Vám pomůže ve Vašich povinnostech, snad jen, když to nebude vyžadovat velkou námahu. Mák se rád baví a ukazuje ve společnosti, rád přijímá návštěvy, kde se chce ukázat jako ozdoba domácnosti.

Lilie 11.3. - 20.3.
Lilie je nerozhodná a velmi jemná. Po nejmenší kritice dostane vyrážku. Je nutno někdy velmi uvažovat, jak se vyjádřit, aby se neurazila. Všechno je pro ni velmi hrubé, suché a prozaické. Nejnevinnější výrok si bere do hlavy, uráží se a pláče. Partner lilie musí být velmi dobrým diplomatem a bude nejlépe, když ji bude milovat bez kritiky.

Oměj 21.3. - 31.3.
Má dostatek sebedůvěry, je inteligentní egoistka. Je možné ji milovat, je milá a dobrá společnice, ale jen tehdy, když je spokojena se životem. Pokud žijete s omějí, měli by jste se jí podrobit ve všem, zabývat se i jejím nepatrným škrábnutím a špatnou náladou. Někdy je vrtošivá.

Geránium 1.4. - 10.4.
Geránium, když ráno vstává z postele, říká, že den se vydaří a vesměs tomu tak bývá. Netrpí komplexy, je sama sebou a nemá sklon podrobovat se jiným ve svých citech. V lásce je oddaná, neztrácí z hlavy partnera, ani děti. Vždy vyžaduje jistý stupeň svobody.

Hortenzie 11.4. - 20.4.
Je svědomitá, zamilovává se snadno, třeba jen zrakem, někdy i naivně. Vesměs za sebou mívá i nějaké sklamání v lásce. Životní partner hortenzie musí brát v úvahu její zájmy, peníze, volný čas, děti, jinak jí přerostou přes hlavu. Bývá věrná.

Dálie 21.4. - 30.4.
Nejdůležitější pro dálii je pocit bezpečí. Jen málokdy se vznáší v oblacích, nelze od ní očekávat příliš romantická gesta. Místo kytičky květů od ní dostanete spíše nať petržele kadeřavé, tak bohaté na vitamín C. Je však nutno dodat, že dálie je oddaná své rodině a o její štěstí bojuje jako lev.

Konvalinka 1.5. - 10.5.
Je jemná, skromná, přátelská ke všem tvorům. Dovede pečovat o bezbranné vrabčátko, kotě, které ztratilo svůj domov. Partner konvalinky musí sdílet její zájmy, protože se totiž nikdy zcela nepřátelí s milovníkem hlučné hudby, nebo řvavého motocyklu. Její druh by jí měl vytvořit domov plný květin, obklopený zvířaty a pěknými knihami.

Kačinec 11.5. - 21.5.
Bývá flegmatický, trpělivý, důkladný. Mimo smyslnou tělesnou lásku vyžaduje i stálost. Bývá loajální, svědomitý, je schopen i něco prominout. Pokud jej partner zkouší, má dojem, že kačinec nemá nervovou soustavu, ale když přebere míru, pak pozná, že ten nepatrný kvítek má v sobě tolik hněvu, ba vzteku, že neví, kam se schovat.

Kopretina 22.5. - 31.5.
Je svůdná a má ráda romantické příběhy. Stále sní o veliké lásce, ale ze zvyku koketuje s každou osobou opačného pohlaví, se kterou se setkává. Věrnost je jí celkem cizí, ačkoliv spíše více sní, touží, než zrazuje. Její partner se bude muset smířit s tím, že stále kolem ní bude několik platonických ctitelů, se kterými může vytvořit sympatický svazek.

Zvonek 1.6. - 11.6.
Kdo chce jít životem společně se zvonkem, musí se mu vyrovnat na úrovni intelektuální, humorné a širých obzorů. Na první místo staví příbuznost duší. Nikdy se o něm nedozvíte všechno. Dokonce ještě po mnoha letech společného života bude mít svá tajemství.

Sedmikráska 12.6. - 21.6.
Partner sedmikrásky musí mít solidní kondici, aby s ní mohl držet krok. Raději ať nečeká oběd sestávající ze dvou chodů a pečlivě vyžehlenou košili. Sedmikráska nemá vrozenou rutinu domácích prací. V partnerství nehledá stabilní oporu, ale spíše přátelské zážitky. Je měnivá, snadno se znechutí a začíná pak hledat nové příhody.

Tulipán 22.6. -1.7.
Bývá nevypočitatelný a mívá proměnlivou náladu. Rád probírá kandidáty a nikdy nevíte, kdy Vám bouchne dveřmi před nosem. Nikdy také nemůžete předvídat, jak bude reagovat na vadný vodovod, nebo na zprávu, že je v jiném stavu. Není snadné žít s tulipánem, ale není snadné od něj ani odejít, protože je mimořádně zajímavý.

Leknín 2.7. - 12.7.
Někdy je nutné mít mnoho snahy a trpělivosti, aby se s leknínem vyšlo v dobrém. Pokud se někdy nevyskytují nesnáze, sám si nějaké vymýšlí a samozřejmě tvrdí, že vznikly vinou partnera. Ale v hloubi duše touží po klidu a manželském štěstí. Bývá šetrný a dobře vede domácnost.

Fialka 13.7. - 23.7.
Partner fialky si může být jist, že rodina a její záležitosti vždy budou v popředí všech zájmů. Je hodným, milým, upřímným rodičem bez výstředností a romantických překvapení. Ráda se obklopuje nejbližšími a přáteli. Také i napůl rozpadající se skříň po dědečkovi najde místo v domácnosti fialky, která má ráda tradice.

Šípková růže 24.7. - 2.8.
Šípkovou růži mají všichni rádi, ba i její partner, i když mu někdy vstávají vlasy na hlavě. Z nápadů, které dostává je možné dostat i závratě. Daří se jí, ale není snadné ji dostat k oddacímu ceremoniálu. Potřebuje široký šik obdivovatelů a nesnadno se spokojí s jedním. Pokud očekáváte stabilitu a klid, pak se jí zdaleka vyhněte.

Slunečnice 3.8. - 12.8.
Dost snadné je "ulovit" ji pochlebováním, na což je nutné se dostatečně zaměřit. Pak se však záležitosti začnou komplikovat. Partner s ní musí sdílet odpovědnost za budoucnost lidstva a obdivovat zájem, s jakým sbírá starý papír do sběru, aby ušetřila lesy. Stává se, že někdy odchází k jiné, zcela obyčejné osobě.

Růže 13.8. - 23.8.
Růže je ještě citlivější na lichocení, než slunečnice. Bude nutno se však smířit s tím, že se svým kuchařským uměním dovede připálit i vodu v čajníku. Společný život není snadný. Diplomaticky je možné ji přimět k různým ústupkům, ale láska v jejím podání je velkolepá. Inu, královská květina.

Kniphofie hroznová 24.8. - 2.9.
Na lidi působí jako hojivý balzám. Má v sobě mnoho krásy a ikdyž ji snad nevyzařuje na povrch, osoby opačného pohlaví jdou za ní, jako vosy na med. Kdo uloví kniphofii, je zvláštním vyvolencem osudu. Bude mít domov plný světla, tepla, lásky a upřímnosti.

Karafiát 3.9. - 12.9.
Není příliš romantická květina, vyznačuje se značným sebevědomím. Životní partner nemůže být příliš jemný, ani citlivý. Měl by si také pamatovat, že karafiát je chodícím ideálem. Děti, které jsou karafiátem od malička kritizovány nemají snadný život s touto květinou.

Astra 13.9. - 22.9.
Tato květina, jakoby představovala dva v jednom. Ve vztahu k partnerovi je plna dobrých snah, avšak nejvíce ji zajímají zážitky mimo domov. Je nutné buď s ní sdílet její náhledy, nebo dbát na to, aby snědla něco teplého.

Vřes 23.9. - 3.10.
To je chodící diskrétnost. Nehovoří přímo o co jde, chce, aby se jiní dovtípili, pochopili. Partner se s ní nikdy přímo nedomluví. Vřes se nejvíce zabývá sám sebou. Pokud hledáte teplo a citlivost, pak zde nejste na správné adrese. Vesměs oplývá různými zlozvyky.

Kamélie 4.10. - 13.10.
Kamélie je značně krásná a má v sobě sexapeal. Nikdy si nemůže stěžovat na nedostatek obdivovatelů. Ten, kterého si zamiluje získá nejen dobrou milenku, ale i skutečnou oporu a přátelství. Ve společnosti kamélie se i malé radosti jeví velkými a velké problémy se zdají menšími. Je i upřímným rodičem, s jehož diskrétní pomocí lze počítat.

Bez 14.10. - 23.10.
Vesměs spíše samotář, jeho dům je jeho hradem. Neudržuje kontakty s lidmi na nižší úrovni. Při zamilování neztrácí hlavu a nedělá hlouposti. Někdy až přespříliš dbá na pravidla, předpisy, takže pak rozchod s bezem je docela příjemný.

Frézie 24.10. - 2.11.
Jen málo ukazuje své city navenek. V každé situaci se snaží zachovat kamennou tvář. Partner ji může vyčítat, že je příliš suchá, ale to je již takový způsob jejího života. Pokud požadujete stálé projevy lásky, hlazení, objímání a šeptání milých slůvek, pak raději nevytvářejte svazek s frézií.

Orchidej 3.11. - 12.11
V životě a v lásce se ponejvíce řídí svou intuicí a vesměs jedná správně. Zamilovaná orchidej vytrvale číhá na svou oběť, rozhazuje sítě lásky, až ji posléze uloví. Jen málokdy se stává, že by jí někdo odolal, protože mimo vytrvalosti a ctižádostivosti má ještě notnou dávku půvabu, tajemné krásy a štěstí v lásce.

Pivoňka 13.11. - 22.11.
Klidná, svědomitá, vyžaduje teplo. Někdy je až podrážděna ve své pořádkumilovnosti, pak dovede hodit i talířem. Je obětavá a od jejích úmyslů ji nelze snadno odradit. Doma musí být vše v ideálním pořádku, je schopná jít i pozdě spát, jen aby partner měl hezky vyžehlenou košili. A mimoto bývá ideálně věrná.

Gladiol 23.11. - 2.12.
Snadno se nudí, proto místo, aby uvařil oběd, raději namaluje nějakou fresku na zeď. Pokud toužíte po domově tichém, klidném, tradičním, pak se raději gladiolu vyhněte. Zásadním pravidlem klidného života s ním je umění naslouchat. Je zbytečné snažit se ho přemlouvat.

Pampeliška 3.12. - 12.12.
Stále zaneprázdněna světovými problémy. Musíte se připravit na to, že tíha domácích povinností spočine výlučně na Vašich bedrech, pochopitelně, pokud se Vám vůbec podaří ji získat. Pampeliška se nezabývá takovými hloupostmi, jako je láska. K ovládnutí jejího srdce jsou nutné složité přípravy.

Lotos 13.12. - 22.12.
Začíná více činností najednou, ale jen málokdy dokáže všechny dovést až do konce. Zřejmě proto má několik vyvolených a hledá ještě další. Protože má mnoho krásy a půvabu, sotva se někdo odváží ho nějakým způsobem urazit. Pokud se Vám podaří získat lotos, musíte být připraveni na život se zavazadly, cestování, nečekaná překvapení.

Protěž 23.12. - 31.12.
Těší se všeobecné sympatii. Pokud máte záměr jít s ní životem, měli by jste být vyrovnaní a solidní, protože lehkomyslní lidé nemají u ní šanci. Bude od Vás mnoho očekávat, ale za to Vám vytvoří útulný, solidní domov. Ale Váš život poplyne až příliš klidně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama