- Atmosféra planety Země je jiná, než obvykle, jedná se o klid před bouří?

29. dubna 2013 v 22:54 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Již několik dnů je ve vzduchu cítit velmi zvláštní atmosféra.


Není lehké dané okolnosti vyjádřit přesným termínem, jelikož se jedná o něco jiného, o něco, nač v běžném životě nejsme zvyklí a s čím se tudíž běžně nesetkáváme. Opět je něco jinak, než tomu bylo v březnu, kdy jsem se zmiňovala o novém energetickém náboji naší planety, dá-li se to takto vyjádřit.

Je jarní období, vše kolem nás se probouzí, náruč přírody nám své půvaby spolu s omamnou vůní kvetoucích stromů rozdává plnými hrstmi, vše pulzuje v nových barvách a toto veškeré kouzlo umocňují hlasité projevy ptáků, kteří svým zpěvem vycházejí vstříc novému životu.
Ovšem přes veškerý život a bujarost jarního období to však vypadá, že uvnitř Země a kolem její aury, či obalu není v pohybu vůbec nic. Kdyby nebylo jaro tak hlasité, obávám se, že by nebyly slyšet téměř žádné "zvuky". Je to řečeno pouze příměrem, jelikož tuto situaci zatím nedovedu jinak specifikovat.
Skutečně to vypadá, že Země se nyní nachází v jakési fázi "vnitřního" klidu, někteří lidé dokonce popisují, že se nemohou zbavit silného pocitu, jakoby se vůbec neotáčela kolem své osy, (což nezní příliš logicky, že? :) ), či se její otáčení nějakým způsobem zpomalilo. Nejsou cítit vibrace Země, jako tomu bývá obvykle.


Naše planeta má dvojče?
Dle všeho to vypadá, že jde o jakousi další fázi nadlehčení planety, jakoby se nacházela na jiném místě, než tomu bylo doposud, nebo se rozdvojila, způsobem, jakým se dělí buňky a z jedné planety se staly planety dvě, identické a navzájem přesto odlišné.
Jedna zůstala ve své původní formě, jakožto planeta Mateční a z ní vznikla a oddělila se planeta druhá, svým způsobem sice stejná, avšak lehčí, zářivější a vypadá to, jakoby byla celá její forma zahalena nějakým jemným mlžným oparem a prázdnotou. A to, jak zevnitř, tak z vnějšku.
Mateční planeta se pomalu vzdaluje, ale prozatím žije dál svým životem.

Zdá se, že k naší Zemi se z vesmíru přibližuje silná energetická vlna
Zde prozatím nelze přesně popsat, zda se jedná o změnu magnetického pole Země, které v poslední době stále více klesá a mění se, každopádně, skutečně lze pozorovat změny, a to, jak jsem zmínila výše, tyto změny vycházejí, jak z nitra planety, tak z jejího vnějšku, jakoby skrze ní celou prostupovaly.
Lze vnímat, že se k něčemu, co prozatím nelze přesně specifikovat pomalu přibližujeme, nebo se "něco" přibližuje k nám. Může se jednat o silnou energetickou, nebo světelnou vlnu, do které můžeme vstoupit naprosto bez problémů, přizpůsobit se a splynout s jejími vibracemi, je však také možné, že při setkání může dojít ke změnám na celé planetě, nebo některých jejích částí, novým zemětřesením, novými záplavami, aktivací sopek a podobně. Planeta Země tak může svou sílu ukázat jak z venlu-záplavy apd, tak může zároveň vyvěrat i z jejího nitra-chrlením magmatu apd. V této následnosti se zde ukazuje i rušení toku signálů rádia, mobilů, Pc, elektřiny ...
Je ovšem také možné, že vše proběhne v relativním poklidu, což by bylo pro všechny obyvatele Země samozřejmě neschůdnější variantou.

Kdy však k těmto událostem dojde? Nebo se tak již děje a my všichni jsme už dlouho součástí tohoto dění a skrze Vesmír jsme se všichni stali nezávislými pozorovateli tohoto procesu, který prostupuje nejen celou naší planetou, ale také námi samotnými?

Já osobně si na to počkám a přeji nám všem, aby se veškerá budoucnost všeho živého, včetně naší planety ubírala příznivým směrem vstříc šťastnějším zítřkům v souladu s přirozeným životem a v náruči harmonie..- 27. 11. 2013 Silný příval energie na planetu Zemi > ZDE -
- 27. 6. 2014 Otevření energetického prostoru Země Vesmír > ZDE -


Mír a Slunce v duši všem ♥


- Autorská práva Živá Voda Lena -

.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama