- Volby Miss- mnohé z nich jsou výsměchem lidské přirozenosti

21. března 2013 v 17:39 | Lena |  - Žena, modeling jinak


Volby různých Miss probíhají v rámci celého světa

Z dívek, které se na takovouto soutěž přihlásí, jsou dle různých kritérií vybrány ty Nej, které pak bojují o přízeň diváků, porotců a všech, které tato soutěž baví a zajímá.
Co je ale zavádějící- nejedna z těchto "krásek" má tu a tam své tělo upraveno pomocí plastické chirurgie, pod kůži si nechá vpravit umělou a pro tělo nepřirozenou hmotu ve formě silikonu a podobně.
Jedno z prvních míst zájmu tohoto nepřirozeného zásahu do organismu o vylepšení vzhledu těla, je zvětšení prsou, úprava rtů, očí, obočí, nosu, umělé výplně si tyto "dámy" nechávají vkládat i do partií hýždí..


Jedna z mnoha zemí, které produkují tyto umělá těla doslova ve velkém je Venezuela. Venezuelanky jsou tímto podivným produktem "moderní" doby přímo posedlé a v této zemi se nachází vcelku velké množství center, kde se těmito praktikami zabývají lidé na "profesionální" úrovni. Nejedná se pouze o úpravu vzhledu, ale dívky, které mají zájem o představení svého těla v soutěži "krásy" jsou školeny i několik let předem, než se samotné soutěže daného ročníku zúčastní. Naučí se chování, vystupování a jiné náležitosti, které se týkají oboru a problematiky této soutěže. Venezuelanky díky tomu také často získávají korunky "krásy" a jejich uměle upravená těla se umisťují na předních místech.

A to je právě ten problém! Jak k tomu přijdou dívky, které jsou normální a myšlenkově přece jen na vyšší úrovni, proto zůstanou své a své tělo si nenechají zpitvořit nijak? Ono to, jak tak sleduji situaci vypadá, že ve velmi krátké době již na "skladě" nebude ani jedna normální, přirozená dívka a vše bude jen produkce nějaké umělé hmoty.
U nás, v České republice tomu v posledních letech není jinak a stále více se toto pitvoření a odmítání přirozenosti objevuje i mezi našimi finalistkami.

Tělo s implantáty a jinými zásahy v soutěži Miss nemá co dělat!!

Přesto i v letošním ročníku úpravu přiznalo několik finalistek. Otázkou zůstává, kolik jich v této náležitosti mlčí. To je věc druhá.
Je s podivem a ve vzduchu visí veliký vykřičník, že i dvě takovéto "dámy" byly přijaty mezi deset Nej. Možná to bude tím, že přestože se do této soutěže stále hlásí mnoho dívek, není nic moc z čeho vybírat, tak se bere "vše". Jinak si nedovedu vysvětlit /a o vysvětlení ani nestojím - to není myšleno na Vás čtenáři, říkám si to jen tak, pro sebe :)/, jak je takovýto přehmat možný.
Za prvé je to, jak jsem již zmínila výše, vůči ostatním, které zůstávají přirozené nefér, jelikož na pohled může upravené tělo vypadat zdánlivě "lépe" a za druhé, je to soutěž krásy a krása je v přirozenosti, tak, jak jsme se narodily. Mají se ukazovat půvaby, které jsou naše vlastní, ne chlubit se cizím peřím.

Tyto finalistky by měly být vyloučeny. A nehovořím jen o soutěži u nás, nýbrž celosvětově. Nemají tam co dělat. Až někdo vyprodukuje soutěž o nejkrásněji upravenou a vyplněnou kůži, ať se přihlásí, tam si mohou svými těly klamat, jak je libo. Pokud to ovšem bude někoho zajímat...Monika Žídková patří mezi nejkrásnější a nejsympatičtější missky. Žádná umělá vylepšení neměla a ani je nepotřebuje. Její největší zbraní, jakožto zrozenkyni ve znamení Blížence je její zářivý úsměv

- Tento článek je chráněn autorským právem -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama