- Léčba rakoviny javorovým sirupem a jedlou sodou

16. března 2013 v 18:13 | Lena |  - Léčba rakoviny


O účincích jedlé sody (soda bicarbona), kterou běžně používáme
v kuchyni a poznatků s nimi se zmiňuje stále více lidí.
I já osobně mohu potvrdit její kladné účinky v některých oblastech,
kde napomáhá např. při odstraňování nepatřičných kyselin z těla.

Tento článek předkládám tak, jak jsem jej obdržela, nemám však ověřeno, tudíž jej vkládám spíše pro zajímavost, k zamyšlení.


Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Tato informace měla problesknout novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná jistým Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom. Říká: "Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let - a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila." Je však možné toto brát vážně?


Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem má být nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky. Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních "standardních" chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza...

Jak si připravit léčivou směs javorového sirupu s jedlou sodou
3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody ( je lepší si ji opatřit z lékárny ) smísit a promíchat, dát poté v kastrůlku na sporák, zahřívat 5 minut nepříliš silně, aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C, dokud směs poněkud nezhoustne. Na počátku může být užíváno častěji, např. 3x denně jedna čajová lžička. Jinak stačí brát 1 čajovou lžičku 1x denně, dlouhodobě. Může být rozpuštěna ve vodě, nebo namazána na chléb. Javorový sirup může být případně dočasně nahrazen medem. Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech, s výjimkou trošky ovoce.

Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.


- Článek je informačního charakteru, pokud budete chtít vyzkoušet, poraďte se s lékařem - 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama