- Planeta Země má nový "energetický" náboj

12. března 2013 v 16:51 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně


Před zhruba dvěmi měsíci jsem se zmiňovala o jisté stagnaci času,
kdy běh událostí a vše, co s tím souvisí zatím "stojí" na místě.

Nyní tomu tak není. Naše Zemička již disponuje novým energetickým nábojem, je prosvětlená a krásně září. Dalo by se říci, že je také nějakým způsobem "lehčí". Je pěkné to pozorovat, neboť tohle vše, co se děje, je pro dobrou věc. Motor se pomalu rozbíhá...
Tato "proměna" se udála před několika dny.

Co to znamená pro nás lidi, její obyvatele: Energetické pole Země je trochu jiné, než bylo, ale mnoho lidí zůstává na stejné úrovni, jako před touto její proměnou. Abychom byli v souladu se Zemí a jejími vibracemi, zkrátka, abychom se cítili dobře a naše přirozené metabolické a ostatní procesy mohly probíhat správně, je nutné se této nové vibraci Země přizpůsobit.
Je to podobné, jako když vytáhnete z ledničky např pomeranč a chcete jej sníst. Pokud by jste jej pozřeli studený, za prvé by Vám nechutnal a za druhé můžete dostat zánět v krku. Proto jej automaticky necháte v místnosti s pokojovou teplotou, aby se jeho teplota srovnala a přizpůsobila teplotě okolí.
Pokud si tedy dovolím přirovnat člověka k tomuto příkladu s pomerančem a budu jej brát, jako onen pomeranč, musí se člověk rovněž přizpůsobit okolí Země, tedy jejímu novému energetickému potenciálu. Jinak by u něj docházelo k nesouladu v mnoha jeho životních oblastech.


Jak na to?
V podstatě je to prosté.
Stručně
Provádět očistné kroky organismu, který je za mnohá léta znečištěn různým "balastem", který do sebe dostáváme nezdravou potravou s různými jedovatými příměsemi, špatnou skladbou jídla, které tělo špatně stravuje a jehož "zbytky" se usazují v cévách, pod kůží a ve všech možných místech v těle, špatným pitným režimem, stresem atd.

Cvičit, velmi vhodná a ověřená je např sestava "Pozdrav Slunci", nebo jiná cvičení, která zde na tyto stránky také uvedu.

Pokud možno, přizpůsobit se zákonům přírody, tedy našeho okolí, se kterým musíme být v souladu.

Jednoznačně omezit stres, který patří mezi největší "zabijáky" našeho ducha i těla. V dnešní době je to velmi těžké, ale garantuji Vám, že pokud se budete řídit výše uvedenými doporučeními, budete vůči němu odolnější.

Tímto vším budou Vaše těla zbavena "nečistot", které mu brání v jeho správné a přirozené funkci. Vrátí se Vám dávno ztracená intuice, budete lehčí, svěžejší. A přirozeně, to, co je uvnitř se samozřejmě projeví i na povrchu. Budete se nejen cítit, ale také vypadat lépe. A tohle za to rozhodně stojí. ;-)


- Autorství Živá Voda Lena -

.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama