- Nikola Tesla a jeho vynález pro zlepšení zdraví- Energetický štít

23. března 2013 v 16:42 | Lena |  - Zajímavosti


Pana Nikolu Teslu není třeba představovat. Byl to člověk s velkým talentem, jeho život byl velmi konstruktivní a zanechal tady pro nás mnoho zajímavých a přínosných vynálezů, mnohé z nich se používají dodnes. Zkonstruoval motor na střídavý proud, vodní turbínu, vynalezl telefonní zesilovač, v Německu vedl výstavbu elektrárny a podílel se na spoustě dalších "projektech". Jednou z jeho realizací myšlenek, které uvedl do fyzické formy je také tzv. Energetický štít.


Název Energetický štít použil ve svých patentech u různých přístrojů a nazval je anténami pro volnou energii. Tyto antény převádějí informace ze Schumannova pole do lidské aury. Schumannovo pole (název nese podle jména jeho "objevitele"), je magnetické pole mezi ionosférou a zemským povrchem a Tesla toto pole označil za energetickou matici Země. Je to magnetické pole a úložiště informací, podobá se některým záznamovým zařízením. (Malá poznámka-Lena > já osobně mám pro toto pole vlastní termín - Vesmírná banka).

Tak se může lidský organismus opět uvést do rovnováhy a zvýšit svoji vibrační frekvenci. Teslův purpurový energetický štít pracuje nejen jako anténa, ale také jako transmiter- látka, která přenáší informace. Emitované pole nabíjí (aktivuje), jakýkoli materiál přínosnou energií.
Teslův purpurový energetický štít je vyroben z hliníku. Hliník je nejprve "anodován" elektrolytickou oxidací a následně obarven. Pohyb atomů a elektronů hliníku je změněn takovým způsobem, že Teslův purpurový energetický štít vibruje v rezonanci se základní- volnou energií vesmíru (čchi, prána, orgon). Povrch Teslova purpurového energetického štítu vyvinul Ralph Bergstress podle patentu a na základě znalostí, informací a myšlenek N. Tesly. Pracovali spolu ve 40. letech minulého století. V důsledku anodizace je pole pláště natolik změněno, že dochází k interakci s tachyony. Plášť má zcela unikátní krystalickou strukturu.

Podíváme-li se na chemické složení vnějšího purpurového pláště, tak zjistíme, že je stejné jako u rubínů a safírů. Ty také obsahují oxid hliníku. Rubíny dávají energii, a proto byly ve středověku nazývány "kameny života". Kvantová fyzika uznává, že každý materiál a každá lidská bytost vibruje na individuální frekvenci v jednotkách angströmů za vteřinu (světelné vlny). Tachyony procházejí neošetřenými hliníkovými pláty bez problémů. Tím, že anodizujeme povrch hliníku, vyvine se pole, které dokáže tachyony zpomalovat. Tak je povrch hliníku nabíjen jemnou energií s možnou informační složkou. Teslův purpurový energetický štít je ovlivňován vysokofrekvenční tachyonovou energií a dobíjí se tak nepřetržitě. To znamená, že není třeba jej dobíjet nebo cokoliv jiného s ním provádět. Pokud nebude poškozen, bude fungovat stále.

Jeho možnosti využití a aplikace: zlepšení spánku, zvýšení fyzické a životní energie, zpomalení stárnutí, uzdravování těla, štít zvyšuje energetickou úroveň organismu, pomáhá zlepšovat intuici, nabíjí potraviny a tekutiny. Teslův energetický štít je anténa pro kosmickou energii, kterou pak předává harmonizačnímu poli mysli, těla a duše. Závěrem je nutno říct, že energie je velmi jemná a výsledky lze očekávat až za určitou dobu. Energetický štít můžeme nosit na těle, mít ho jako destičku pod potraviny, nebo nápoje, můžeme ho nechat na sebe působit z určité vzdálenosti.

Já k tomu s dovolením přidám svůj názor, jak tuto nabízenou možnost využití "štítu" vidím já:

Je bezesporu cenné, že tento "Energetický štít" svým způsobem pomáhá eliminovat výše zmíněné zdravotní a jiné problémy. (tedy tvrdí se to, nezkoušela jsem)
Ovšem - proč si to takto komplikovat? Dobrá energetická, fyzická kondice, dobré zdraví, intuice apod. jsou našimi geneticky a přirozeně danými hodnotami. Jen díky nevhodné kombinaci stravy, špatné kvalitě vody, vzduchu, jedů v potravinách, stresu a jiným faktorům jsou naše těla zanesena a nemohou "dýchat", tedy tyto své přirozené procesy uplatňovat v takové míře, abychom byli zdraví, dlouho mladí, jak tělem, tak duchem, otevřeně intuitivní, plni energie.
Když svá těla pomocí očistných kůr a celkové detoxikace zbavíme těchto nežádoucích látek, jež nám v přirozených procesech brání a budeme provádět vhodná cvičení, nebudeme žádnou takovou "berličku" potřebovat. Proč nosit něco na těle, abychom se cítili lépe a byli na tom závislí, když žádnou pomoc z venčí nepotřebujeme? Svou pomocnou ruku máme sami v sobě.
Vhodnost a prospěšnost tohoto "štítu" bych možná viděla v nabíjení potravin, jejichž energetická a výživná hodnota rapidně klesá.


Každopádně, pana Tesly si vážím. Jeho život byl naplněn, dal světu hodně.


-


Pokud na tento článek narazí čtenář, který má osobní zkušenosti s tímto Štítem,
budu velmi ráda za jeho poznatky, předem mnohokrát děkuji :)
.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama