- Návod pro zlepšení kvality SPERMIÍ

21. března 2013 v 20:15 | Lena |  - Zdraví z přírody

Bylo zjištěno, že u mužů, kteří do jídelníčku po dobu 12ti týdnů zařadili vlašské ořechy, tvar, pohyb a vitalita jejich spermií se zkvalitnily. Předpokládá se, že vývoji semene prospívají mastné kyseliny, které tyto ořechy obsahují.

Pokud muži každý den snědí přibližně dvě hrsti vlašských ořechů, udělají něco prospěšného pro zdraví svých spermií. Na svých internetových stránkách o tom s odvoláním na studii v odborném časopise Biology of Reproduction informuje britská zpravodajská stanice BBC.


A jelikož nejlepší je vždy vyzkoušet si takováto tvrzení v praxi, vznikla studie, které se zúčastnilo 117 mužů. Byli rozděleni do dvou skupin, přičemž jedni dostávali každý den 75gramovou porci vlašských ořechů a druzí se drželi obvyklé stravy, ze které ovšem vynechali ořechy rostoucí na stromech. Muži v obou skupinách jedli jídla, která jsou typická pro lidi západní civilizace.
"Ukázalo se, že u skupiny, která konzumovala vlašské ořechy, se kvalita spermatu výrazně zlepšila," řekla vedoucí studie, Wendie Robbinsová z Kalifornské univerzity. "U mužů, kteří ořechy nejedli, se nezměnilo nic".

Přibližně každý šestý pár je neplodný, přičemž ve 40 procentech případů je problém na straně mužů, uvedla BBC.

Má poznámka:
Může se jednat o jeden z faktorů, ale kvalitu, respektive nízkou kvalita této "mužské" tekutiny způsobují i jiné faktory, nejen nedostatek mastných kyselin v organismu.
Jednak je to velmi špatná kvalita ovzduší, vody, potravin, kdy tyto obsahují škodlivé látky a jedy, dále špatné stravovací návyky, přemíra stresu.
Shrnuto, podtrženo: chce to radikální očistné kůry, které odpovídajícím způsobem zbaví organismus odpadů, toxinů, kovů a "balastu", který tělo nestačí zpracovat a ukládá ho do cév, orgánů a podobně. V této následnosti pak špatně fungují hormony, látková výměna a ostatní přirozené procesy jsou tak v těle potlačeny.

Takže pánové, jen do toho ;-)

Můžete si také napomoci užíváním Mumia

-

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama