- Léčba neduhů pomocí oleje > zánětu okostice, lupénky, krve a dalších

29. března 2013 v 21:19 | Lena |  - Samoléčba


Tento návod jsem obdržela od známých. Přímý postup této metody, který znám já,
je v trochu jiném provedení a do Evropy se dostal skrze předání od jogínů z východních zemí. Uvedu však variantu, která se k nám údajně dostala z moudrostí obyvatel ruské tajgy. Jistě jej někdo z Vás, milí čtenáři shledá prospěšným.

Někteří lidé nazývají olej "Kristova ruka", neboť má tendenci vytahovat z našeho těla různé neduhy. Můj kamarád si díky tomuto postupu vyléčil vleklou a dlouhodobou paradentózu. Co vyléčí Vám, záleží, nakolik jej vyzkoušíte. Já osobně mohu potvrdit, že aplikace je velmi jednoduchá, upozorňuji, olej po převalování v ústech vyplivněte! Předkládám tedy tento návod, v podobě, v jaké mi byl předán. Tak hodně štěstí :) .


Tento postup údajně léčí

Nemoci krve
Mozkové kmeny
Nemoci srdce
Rakovinu
Lupénku
Cukrovku
Záněty
Zánět okostice

Tuto léčebnou metodu jsem se naučil asi před 25 léty. V mé době nebyl internet a takové informace se získávaly z překladů. Dostal jsem od známého, který překládal z angličtiny list papíru, na němž byla detailně popsána tato metoda i cesta, jak přišla do civilizace, protože toto tajemství bylo skryto hluboko, v ruské tajze. Nevzpomínám si už na jméno toho lékaře, ale údajně to byl primář onkologického institutu v Kyjevě. Tento člověk se svým týmem prováděl onkologický výzkum v tajze. Žil tam 3 roky. Časem se dozvěděl tuto léčebnou metodu, která se vyznačuje tím, že je čistě přírodní - bez vedlejších účinků, je dostupná pro každého, finančně nenáročná, působí velice rychle a účinně. Já osobně v té době jsem byl mladý a zdravý a moc jsem tomu nevěřil. Zcela určitě bych na vše zapomněl, kdyby se mi nepřihodilo toto: vzpomínám si, že byl pátek večer a začal jsem cítit divnou bolest na tváři. Jdu k zrcadlu a vidím na obličeji vřed, v sobotu jsme měli vstupenky na ples. Vzpomněl jsem si na tuto metodu, poprvé jsem to vyzkoušel, a když jsem se ráno vzbudil, moje tvář byla čistá. Od té doby se léčím pouze touto metodou a bylo se mnou před devíti lety opravdu zle. Měl jsem našedlý kostrbatý nádor, který rostl, byl asi 7cm velký a je pryč.

Léčí vše najednou, zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Čím více nemocí člověk má, tím intenzivnější by měla léčba být. Léčba spočívá v převalování nejlépe slunečnicového, nebo arašídového, 100% panenského oleje v ústech.

Polévkovou lžíci naplníme olejem, nemusí být plná - podle velikosti člověka a začneme jej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině. Převalujeme zvolna. Po chvíli olej zřídne a máte pocit, jako by jste měli v puse vodu.
Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte. Za žádnou cenu olej nepolkněte!!! Bude obsahovat spoustu škodlivých látek, které vytáhl z Vašeho těla.
Olej musíte převalovat 15-20 minut. Tento čas dodržujte! Po dokončení olej vyplivněte a ústa vypláchněte teplou vodou. Použitý olej musí být přeměněn v bílou emulzí, podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá, znamená to, že jste převalovali malou intenzitou, nebo kratší čas. Začátky nebudou pro mnohé z Vás jednoduché, (můj dodatek - není to pravda, nic na tom není ;-)), ale nevzdávejte se, po 15 převalováních už budete mistři. Provádějte nejméně 3 krát denně. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku. Pokud se objeví, během jednoho dne zmizí.


Pokud někdo z Vás tuto metodu vyzkouší a pomůže Vám, podělte se se mnou o své štěstí, udělá mi to radost. :)

-


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama