- Nový věk: Energetická očista člověka - jak probíhá

14. února 2013 v 22:07 | Lena |  - Nový Věk osobně

Nemálo lidí má obavy z toho, zda zvládnou proces "očisty", který v nynější době probíhá. Abychom byli v jednotě s naší planetou, která touto očistou prochází také, jelikož jsme její součást a tvoříme jeden celek, musíme touto fází projít i my. Naše planeta prochází očistou, jelikož je zanesena nevhodnými zásahy lidí. Lidé jsou zase zasaženi nevhodným chováním sami sebe. Někteří tuto fázi již mají za sebou, jiní očistou právě prochází a na některé tento proces teprve čeká. Záleží na uvědomění každého jedince. - Pokud jste ještě nečetli a máte zájem se podívat, proč očista probíhá, pak je něco napsáno v článku zde a zde.


Když se člověk narodí, je nevinný > čístý, sám sebou.
Jak roky plynou, krok za krůčkem se posunuje ve svém životním vývoji
vpřed, vstříc budoucnosti. S radostí, ideály, nadšením, v očekávání ...

Ale ono to mnohdy není tak růžové, jak by si přál. Často jej již jeho rodiče, kteří by ho měli moudře připravit do života, chtějí formovat k obrazu svému. Jeho existencí si chtějí plnit své vlastní nesplněné sny a vnucují mu svou vůli, aniž by brali ohledy na jeho "svobodu". Někdy také atmosféra v rodinném prostředí není vždy ideální. Hádky rodičů, nebo členů rodiny, různá nedorozumění, rozepře ..
Během života potká spoustu lidí, z nichž mnozí z nich se stanou jeho kamarády, přátely, partnery, ale často mu také zkříží cestu lidé, kteří mu nějak ublíží, jsou pro něj zklamáním. Ať je to kolega v zaměstnání, dobrý kamarád, nebo člen rodiny, někdo, komu věříl. Když se k tomu všemu navíc přičte nepříjemný tlak z okolí, kdy vnímá, že mnohdy má hlavní slovo v životě nespravedlnost, z toho je pak člověku hodně smutno a svým způsobem je to pro něj velké zklamání.
Jeho ideály nejsou naplněny.
Každý takový nepříjemný, disharmonický prožitek v člověku zanechá stopu ve formě bloku. V jeho poli, jeho podvědomí. Čím více takových prožitků v životě má, tím více bloků. Příkladem by se to dalo přirovnat ke slupkám na cibuli. Samotná cibule je člověk, to zdravé, čisté jádro a slupky jsou ty nepěkné prožitky, které se na toto jádro vrství a nabalují. Čím více nepěkných prožitků, tím více vrstev. Nepěkné prožitky, pokud je zažívá již od dětství, člověka svým způsobem také zdeformují, může se změnit jeho chování, a to v takové míře, že se s ním časem ztotožní a bere jej jako přirozenou "normu". Zapomněl na svůj původ, svou podstatu, na to, jaký byl, když byl dítětem.
A jelikož vstupujeme do Nového věku, musíme do něj vkročit bez bloků a deformací. Očista je nutná, bez toho by to nešlo. Je nutno zbavit se toho, co k nám nepatří, co nás tíží, abychom se odlehčili a lépe se nám "dýchalo".


Očista
Svým způsobem to trochu "bolí". Tam, "uvnitř". Kdo ještě neví, jak tento proces probíhá, není třeba se bát. Hodně se hovoří, že mnoho lidí to nezvládne. Obava je zbytečná. Zvládnout to může KAŽDÝ !! Pokud bych si mohla dovolit přirovnání, tento proces probíhá obdobně, jako chřipka, nebo nachlazení :), ikdyž toto naše současné čištění je na jiné úrovni. Jak se cítíte, když máte chřipku? Vaše tělo se chvěje, chvíli Vám je horko, pak zima, třesete se, jste unavení. Tímto stavem se Vaše tělo zbavuje nežádoucích látek, které tam nepatří. Proto, aby mohlo být opět v harmonii a mohlo správně fungovat. Když se organismus těchto látek zbaví, jste sice trochu unavení, ale pomalu se dáváte do pořádku, a pak se cítíte skvěle a lehce.
A tato naše současná očista probíhá obdobně, ovšem je na úrovni řekněme energetické, duševní a má několik fází. Kolik jich je, záleží na stavu "znečištění" každého člověka. Zvládne to každý. Zvládli jste nachlazení? Tohle zvládnete také.

Jak očista probíhá
Budete cítit vnitřní nervozitu, ale nebudete ji umět pojmenovat. Může se dostavit apatie, nezájem o dění kolem sebe, pocit smutku, beznaděje, mírná panika, zmatenost. Někdo tomuto stavu a procesu říká "doba temna". Před samotným vlastním procesem očisty tento stav může trvat měsíce, někdy i několik let. Já tomu říkám "přípravná fáze". Proto to někteří lidé nezvládnou a ukončí svůj život, jelikož neví, co se děje, proč a jak dlouho to bude trvat. Ale zde je nutno vzít v potaz, že co má začátek, má také konec. Když je fáze očisty započata, jednou také samozřejmě bude ukončena .. A na konci temnoty je SVĚTLO :).

Samotný proces očisty bude probíhat ve fázích, kdy se smutek bude ještě prohlubovat a toto zhoršení může trvat několik hodin, někdy několik dnů. Můžete také pociťovat vnitřní chvění. Možná se Vám bude chtít zároveň smát i plakat. SMĚJTE SE, PLAČTE! To vše se děje pro Vaše dobro, musí se to z Vás dostat ven, ty lety nahromaděné emoce, kdy Vám někdo ublížil, zklamal Vás. Bloky, které se ve Vás usadily, ta špína musí pryč, být odstraněna.
A jak to přišlo, tak to také odejde. Pak můžete být opět v "pohodě" a život půjde dál. V pohodě budete možná několik dnů, týdnů, někdy měsíců. Pak přijde další fáze. Probíhá obdobně. A opět, jak to přišlo, tak to odezní. NEBRAŇTE SE TOMU! Pusťte to všechno ven, jen tak se Vám uleví. Mějte na paměti, že je to tak v pořádku, je to přirozený proces. A nebudu Vám lhát- je také možné, že každá další fáze, kdy budete prožívat tyto nepříjemné pocity, může také být o něco těžší, než ta předchozí. Nepěkné prožitky máme na sobě navrstveny a čím je vrstva blíže k jádru naší duše, které se díky těmto vrstvám špatně "dýchá", tím jde "sloupnout" hůře. Jako u té, výše zmiňované cibule. Můžete mít i pocit, že se někam propadáte. Není čeho se bát. Čím budou fáze tohoto procesu těžší, tím blíže jste konci. :) A + na tom je také skutečnost, že po odeznění každé takové fáze se budete cítit lépe a lépe, budete více sami sebou, budete si více věřit, budete lehčí. Je zkrátka nutné, oprostít se od minulosti. Před Vámi je Nová budoucnost, ale do té musíte vkročit s čistým štítem, tedy, být opět sami sebou.

Někdo také může přijít o své současné zaměstnání. Je to proto, že "ČAS" Vám dává prostor k tomu, aby jste si tento proces prožili. Patrně jste v zaměstnání nebyli spokojeni, možná i podvědomě, aniž jste si tuto skutečnost vy sami reálně uvědomovali. Po nějaké době si najdete zaměstnání nové, ve kterém by jste měli být spokojenější.

Někteří z Vás také budou podvědomě více vyhledávat samotu, více se stranit společnosti, aby jste byli sami se sebou. JE TO V POŘÁDKU. Vaše podvědomí VÍ, co dělá. Věřte mu. Tak budete mít více prostoru přemýšlet, čistit se. Pokud bych si mohla dovolit přirovnání, je to podobné, jako když se medvěd uloží k zimnímu spánku, aby na jaře opět mohl vyjít vstříc slunci. A u nás je tím sluncem Nový, lepší, spokojenější život.

Jedno navazuje na druhé. Když budete více spokojeni sami se sebou, a to po pročíštění- OTEVŘENÍ budete, budete i lépe působit na okolí a přitáhnete si k sobě ty správné lidi, kteří k Vám patří. Proto se nedivte, že čím hlouběji se v procesu očisty budete dostávat, budete také více sami sebou, někteří lidé, kteří provází Váš život, kamarádi, přátelé, již s Vaší osobností nebudou rezonovat. Přirozeně se s nimi rozejdete, PROTO, aby k Vám přišli noví lidé, kteří k Vám budou patřit a se kterými si budete více rozumět.

Tento proces si můžete hodně ulehčit tím, že budete více dbát o své zdraví. Provádějte různé čistící kůry, jezte více ovoce, zeleniny, omezte maso. Cvičte. Vaše tělo Vám za to bude vděčné a Očista bude probíhat lépe.

Tak hodně síly ♥


Podávám Vám kopretinu ..
- Článek je chráněn autorským právem -
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama