- Nový Věk - návrat k harmonii proběhne skrze Ženy

15. února 2013 v 20:33 | Lena |  - Nový Věk osobně

Země, jakožto živý organismus je Matkou, ochránkyní a nositelkou života. Rezonuje na ženském principu. Z jejího nitra, kde jsou pod jejími ochrannými "křídly" uchovávány zárodky "živého" se za pomoci Otce Slunce rodí stromy, květiny.. Ve stínu stromů, jejichž koruny chrání matky zvířat, aby mohly v klidu přivést na svět své potomky nachází útočiště mnoho živých tvorů ..


Žena je rovněž Matkou, ochránkyní a nositelkou života. Proto, jakožto Matka, rozumí Matce Zemi a je s ní v přímém souladu. Dokáže vibrace Země chápat, vnímat její pohnutky a rozumět jejímu principu. Více, než muži, kteří zde ovšem samozřejmě také mají svou funkci a nezastupitelné místo. Matka Země již nezvládá situaci, ve které se nyní nachází a kterou ji lidé svými nepřirozenými zásahy způsobují a jakožto živý organismus ji ničí a přivádí k záhubě. Proto se snaží znovu nastolit rovnováhu. Její energetické pole se proto mění a sílí.
Žena toto vše vnímá a jelikož i rovnováha mezi mužským a ženským principem je velmi dlouho narušena, v souladu s Matkou Zemí zároveň stoupá a sílí i energie ženy. Proto žena ví, jak má postupovat a co je třeba udělat, aby byla opět po mnoha staletích, tisíciletích tato narušená rovnováha nastolena. A muži přijmou nabízenou ruku ženy a její pohlazení. Bude to ovšem, alespoň v počátcích náročný a zdlouhavý proces.
-
Na počátku věků byla údajně rovnováha mezi mužským a ženským principem zachovávána. Ovšem, pak muži chtěli vládnout ženám, a tak se ženy vzbouřily a vlády i rozhodování se ujaly samy, neboť se jim toto rozhodnutí mužů nelíbilo. Jelikož je přirozené, že jeden princip nemůže ve velké míře převažovat, v tomto případě ženský, rovnováha byla narušena. Po nějakém čase se vše obrátilo a vlády a rozhodování se následně zhostilli muži. Ale ani to není v souladu se základním principem rovnováhy.
/Já u toho nebyla, a pokud ano, přesně si to nepamatuji :), proto nemohu potvrdit, pravdivost těchto informací o minulosti /. Nicméně, mohu popsat, co se děje nyní. U vlády a moci, jak víme stojí muži. Jak to dopadlo, a kam to vede není třeba dlouze představovat. Drancování země, boje o půdu - přitom je jí dost pro všechny, boj o moc, vnucování cizí vůle druhým, války, zbrojení, nedostatek osobní svobody. Matka Země je zbrocena krví nevinných lidí i zvířat.
Děkujeme pánové, "ODEJDĚTE".


Muži se k ženám neumí chovat
Ženy jsou po mnoho let, velmi dlouhou dobu brány, jako něco méněcenného, za stejně odvedenou práci jsou méně ohodnocovány, než muži. Nemálo mužů, překvapivě i ve "vyspělých" zemích, bere ženu jen jako nástroj k ukojení svých potřeb a žena je brána i ceněna jen jako sexuální objekt. Česká republika není výjimkou. Muži se k ženám NEUMÍ chovat, pohlíží na ně většinou pouze ze strany svého přízemního chtíče, který ale náleží nižším formám života. V mnoha zemích jsou ženy beztrestně znásilňovány, jsou jim při různých drancováních násilně odstraňována prsa, odebírány děti ..
Takových a podobných příkladů je obrovské množství..

I v některých východních společenstvích, či tamních Původních naukách je žena brána jen jako nástroj k dosažení mužova uspokojení, skrze který si bere energii, nebo jako "bytost", která je muži podřízena. Tyto původní spisy jsem neviděla, jsou pečlivě střeženy a k nám se dostanou spíše jen neúplné odnože těchto učení, ale pokud je to pravda- PONECHTE SI JE PROSÍM "PÁNI MISTŘI", AŤ SHNIJÍ A BUDOU ZAPOMENUTY V PRACHU ZÁROVEŇ S VÁMI.
Já si vždy starých mistrů vážila, a i nadále tomu tak je, ovšem - jen těch OPRAVDOVÝCH, SKUTEČNÝCH MISTRŮ. SKUTEČNÝCH LIDÍ

Ženy v harémech se vzbouří
Ženy, které každý den krásně upravené a voňavé čekají, až "vznešené" oko jejich "pána", milostivě a pohrdavě spočine na jejich těle, pán pokyne prstem a ženy ho jdou utěšit a oblažit, jako nějací bezcenní otroci a mnohdy jsou pak, jako psi odhopnuty do kouta, možná ani jiný život neznají. Berou takový "život" v otroctví, jako svůj úděl, neboť jsou na toto otroctví zvyklé po mnoho staletí. Je to jistá tradice určitých zemí. Kdopak ji asi zavedl ...
Kdo by si však myslel, že tyto ženy podvědomě netuší, že takový ubohý život pro ně není přirozený a není v souladu s opravdovým životem, mýlí se. Ony to velmi dobře vědí a podvědomě cítí.
A tak je velmi pravděpodobné, že i v těchto ženách bude rozžehnuto světlo a ukáží svým "pánům", že Žena je ČLOVĚK, ne otrok. K jejich "pánům" tato základní, samozřejmá a přirozená "informace" ještě asi nějak nedorazila.

Muži v očekávání
A nyní se vraťme zpět do Evropy. V poslední době je vidět a znát, že někteří muži tento nevyvážený stav, který v posledních letech graduje, vnímají. Vztahy mezi oběma pohlavími již mnohdy nejsou funkční tak, jak by měly být. Mnozí pánové již podvědomě cítí KONEC. Jsou připraveni na změnu, zatím sice jen ve svém podvědomí, ale jsou otevření.
Čili stačí jen "šktnout zápalkou a rozžehnout světlo"...
Ale muži to světlo nerozžehnou. To musí udělat ženy, neboť mnozí pánové neví, jak na to, jelikož v posledních letech hodně zlenivěli a jaksi jim chybí odvaha.. Nechť mi pánové prominou.

Nelze, aby lidské společenství na Zemi vedli jen muži, nebo jen ženy. Je třeba, aby oba tyto principy byly znovu propojeny a vše tak uvedeno do souladu a rovnováhy


ŽENY MUŽŮM PODAJÍ RUKU A TI JI PŘIJMOUZde je vše, jako na dlani, stačí jen vnímat, netřeba slov.
Pokud se chcete lépe propojit s přírodou a jejími vibracemi, zesilte si zvuk.
VIDEO JE ZDE ► ♫♪♫


Příroda s námi komunikuje- Tento článek je chráněn autorským právem -
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | 9. ledna 2018 v 1:48 | Reagovat

Údajně v pradávném věku byl matriarchát, ženy ale začaly brutálně zneužívat svoji moc, začaly být k mužům kruté a sadistické, muži byli jen podřadné bytosti. Bylo také běžné, že muže strašně mučili a zabíjeli jako oběť pro bohyni.

V kolektivní mužské duši se vynořila nenávist a zloba kvůli této starobylé historii a potom co se kyvadlo přehouplo, takže když mužská vibrace převládla, začala jednat brutálně na oplátku toho, co s nimi ženství dělalo předtím. Naše vzpomínky jsou uskladněny v buňkách a v krvi... Je už ale asi čas konce tohoto karmického vyrovnávání, je čas pro vzájemně odpuštění si. Vizionářky o tom podávají zprávy:

http://matriarch.czechian.net/cz.htm

Tak uvidíme

2 Lena / autorka Lena / autorka | 11. ledna 2018 v 16:56 | Reagovat

Martine, já jsem vizionářka. A celý soupis výše je má vize z roku 2013 a nyní se plní.

Vaši reklamu na patrně vaše stránky, že?, zde prozatím ponechám.

Více k vašemu komentáři nemám co říci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama