- Film Na křídlech vážky > poselství lásky ze světa té, která již nežije

20. února 2013 v 14:30 | Lena |  - Klíče ve filmech ode mne

Příběh tohoto filmu Vás vtáhne do prostředí jedné životní etapy lékaře, kterému při misi Červeného kříže ve venezuelském pralese zmizela žena, jež se stejně, jako on věnovala výkonu lékařského povolání.

Hlavní hrdina se těžce vyrovnává s její údajnou smrtí, navíc jeho smutek umocňuje fakt, že tělo jeho manželky nebylo nikdy nalezeno.


Po čase se však v nemocnici, kde se stará o manželčiny pacienty, začnou dít podivné věci. Někteří z těchto nemocných, jež prožili tzv klinickou smrt ho kontaktují a mají pro něj vzkaz od jeho ženy. Těmto vzkazům nerozumí a snaží se je pochopit. V jeho domě, který s manželkou společně obývali se rovněž dějí záhady, které si vysvětluje, jako snahu duše jeho ženy o kontakt a nějaké velmi důležité sdělení. V okolí mu to nikdo nevěří a kolegové a přátelé si jeho počínání vysvětlují, jako vyčerpání z namáhavé práce v nemocnici, které věnuje téměř veškerý svůj čas. Hlavní hrdina se nakonec odhodlá k cestě na místo, kde jeho žena přišla o život. Tam na něj, po různých peripetiích čeká zajímavé rozuzlení ..


Poselství lásky ze světa té, která již nežijePříběh se z části odehrává v městském prostředí, z části v krásné přírodě venezuelského pralesa a do hlavní role byl obsazen Kevin Costner.

Snímek rozhodně stojí za zhlédnutí, hezkým a nevtíravým způsobem ukazuje, že jsou věci mezi nebem a zemí a nejsme tady sami. Takže pokud máte rádi tajemno a záhadu, popřípadě hledáte odpovědi, jistě si přijdete na své. Pod článkem doporučuji i další velmi pěkný snímek, kde naleznete moudré indicie a místo, kam se duše člověka dostává po odchodu z tohoto hmotného světa.


Setkání s duší zesnulého strýce - můj skutečný příběh > ♪♫♪
Mystický film o životě po životě > ♪♫♪
-
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama