- Lékaři mají nový JOB a některé produkty, jež prodávají jsou předražené

20. února 2013 v 21:49 | Lena |  - Zdraví A-Z

Když je něco velmi drahé, rozhodně to nezaručuje skutečnou hodnotu daného produktu. Zejména v dnešní době, kdy se kde kdo snaží na lidském neštěstí vydolovat co jak nejvíce peněz. Ano, nemocný člověk je mnohdy ochoten dát mailant, za to, aby se mu ulevilo, ale všeho s mírou.

Ne všichni lékaři se zarputile, zuby nehty drží zaběhnuté klasické medicíny. Někteří, ti kreativnější již přišli na to, že v této době si jen s klasikou nevystačí. Obvzlášť, když chronické problémy lze s její pomocí těžce diagnostikovat, natož léčit.
Nejeden lékař si již dávno zřídil soukromou praxi, kde využívá východní metody diagnostiky a také k tomuto účelu používá jako pomocný prostředek různé přístroje. To byly takové ty první vlaštovky ..

V poslední době se také stále častěji objevují "nové" a nové druhy těchto diagnostických přístrojů. Což je bezpochyby jen dobře. Klasická medicína má konkurenci. Některé z nich jsem si v minulosti prověřila, nakolik a s jakou přesností dokáží stanovit stav organismu.


A nedávno jsem se zúčastnila veřejného semináře, kde byl prezentován jeden z nových druhů těchto přístrojů. Měla jsem tu "čest" vyzkoušet si, jak jsem na tom s minerály a vitamíny. Na monitoru notebooku byl znázorněn náhled na graf, kde onen přístroj vyhodnotil, zda jsem barbar, který starost o svou tělesnou schránku flinká, nebo jsem na tom dobře a zasloužím si pochvalu. Upřímně - byla jsem více méně rozčarovaná ze skutečnosti, že přístroj, jehož cena, /jak mi bylo řečeno byla značně vysoká, ikdyž jsem neměla zájem o jeho koupi/ nedokáže vyhodnotit, které konkrétní látky člověku chybí, aby je mohl případně doplnit. Jelikož, jak minerály, tak vitamíny mají nezastupitelnou funkci při mnoha tělesných pochodech.
Jsou přístroje, které toho svedou mnohem víc.

Další mé zklamání bylo, když mi, jako každému přítomnému byly nabídnuty produkty, o kterých dotyční tvrdili, že bylinky, které obsahují jsou pěstovány v těch nejekologičtějších podmínkách, nejčistším podnebí atd. Chápu, že cena takového produktu může být proto navýšena, ale když jsem si prostudovala složení ...

- psyllium, /zdroj vlákniny, slupky semínek jitrocele indického/, to seženete za babku
- + několik druhů bylinek, v nichž, co se množství týče vévodila máta peprná
- množství cca 200mg

Cena - necelé 3 000 poctivých korun českých ...

No, nekupte to!
Je pravda, že každý je strůjcem svého štěstí, a pokud
si někdo tyto bylinky zakoupí, budiž mu to přáno.

No, nevím, nevím ...

-


- Na tento článek se vztahují autorská práva -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama