- Andělská hudba obletí celý svět a vesmír

19. února 2013 v 23:00 | Lena |  - Vize, proroctví osobně

Nedávno jsem si večer, kdy už byl všude klid, pouštěla mé oblíbené písně. Mírně jsem otevřela okno, ať trochu cirkuluje vzduch a uspávaná příjemnými tóny hudby jsem relaxovala ...
Ráno jsem zaslechla dvě dámy, jak si hlasitě povídají a neušla mi zmínka jedné z nich o krásné hudbě, která se rozléhala v okolí pozdě v noci. Jelikož předešlý večer nebylo slyšet, že by mimo mne někde znělo ještě něco jiného, mám za to, že se bavily o mnou pouštěné hudbě. Je pravda, že v noci, když je větší klid od běžného denního hluku, se zvuky více rozléhají a jsou lépe rozeznatelné.

A tak mi bleskl hlavou takový nápad. Kdyby se lidé na celém světě telefonicky, /nebo telepaticky :)/ domluvili, že v určitou večerní hodinu, v závislosti na časové pásmo, pustí, dejme tomu v rozmezí 1km vždy jeden člověk stejnou hudbu, obletěly by její tóny celou planetu. Jelikož prostor Země je protkán nepříznivými "informacemi", tahle "léčivá" hudba by na tento prostor působila doslova jako balzám. Vyčistil by se, byl by tak lehčí, prostupnější, volnější a i lidé by nebyli tolik nevozní, neboť všechny energie působí na naše podvědomí. Propojil by se celý svět. Ovšem, hudbu by museli všichni pustit ve stejný okamžik. Bylo by to jistě zajímavé, respektive, bude to zajímavé, neboť se tak v blízké budoucnosti stane. Lidé budou zpívat, pouštět příjemnou hudbu, meditovat pro Zemi. Vážení, myšlenka, zvuk je energií, která je velmi silná.

K tomuto "úkazu" bezesporu dojde. Berte prosím tento článek, jako náhled do budoucna.
Mimo jiné skladby jsem si pouštěla také tyto dvě krásné písně
.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama