- Nový věk: Co se děje a PROČ

29. ledna 2013 v 22:21 | Lena |  - Nový Věk osobně
Jsem ráda, že si stále více lidiček všímá změn, které se již tolik let kumulují a ve vlnách tvoří v prostoru času všude kolem nás. Pro ty, kteří se stále křečovitě drží starých zažitých struktur, starého vědomí a programů - i Vás se to týká, nejste výjimkou. I Vy budete a v podstatě již jste přímými pozorovateli a svědky tohoto děje, čas se zastavit nedá, plyne dál a svým vlastním tempem.


Konec tisícíletého cyklu
Tak, jako minuta trvá 60 vteřit, hodina 60 minut, den trvá 24 hodin. Když den skončí, nastává den nový. Měsíc má cca 30 dnů, když skončí, vystřídá jej měsíc nový. Rok se skládá z 12ti měsíců, který končí prosincem. Po 31 prosinci nenastává další měsíc, ale "čas" se vrátí na "počátek" a opět je tu leden roku následujícího. Vše se odehrává v pravidelných cyklech a v kruhu.
Jedno století trvá 100let, tisíciletí 1000let.
Pak je zde cyklus, která trvá mnoho tisíc let. A až ten skončí, "čas" se vrátí na počátek a pokračuje cyklus nový, následující.
A právě jeden takovýto tisíciletý cyklus pomalu končí "zhruba" v nynějším období..
Během tohoto cyklu mělo lidstvo dojít k poznání. Ale moc se to nepovedlo...

Co se tedy skutečně děje?
Mnoho lidí zapomnělo, kdo jsou. Svou přirozenost odsunuli do pozadí, skutečnou podstatu vyměnili za materiální hodnoty a ty staví na popředí svého výsluní a zájmu. Jejich největšími prioritami jsou materie - majetek, lesk a krása povrchu. Předbíhají se v tak, pro skutečný život nedůležitých věcech, kdo vydělá nejvíce peněz, kdo "měl" nejvíce žen, kdo postaví nejvyšší dům, mrakodrap, jehož výška se "hrdě" pne do nadoblačných výšin. A "celý" svět nervózně sleduje, kdo tento "úchvatný" a pro život "nezbytný" rekord překoná, aby ho někdo mohl opět porazit a bušit se v hruď, ukázat všem, kdo je "největší" King.

Vznikají stále nové technologie, rychlostí a tempem blesku, co je dnes moderní, je "zítra" již zastaralé. Jakoby se jejich vývojáři báli, že pokud co nejrychleji nevyvinou novější verzi verze stávající, svět se zblázní. Tyto technologie disponují stále větším množstvím funkcí, mnohdy je jich tolik, že je spoustu uživatelů ani nevyužije, neboť je nepotřebuje, nebo se v nich nevyzná. Lidé tráví večery sledováním nic neříkajících a stále se opakujících příběhů v televizi, o víkendech místo do přírody, berou útokem nákupní centra, kde stráví svůj drahocenný volný čas, nebo nekonečné hodiny sedí u Pc.

Světlo světa také spatřují stále vyvinutější umělí roboti, jejichž konstruktéři se snaží, aby se co nejvíce podobali lidem. Mluví za nás, pracují, místo nás provádějí stále více úkonů. Čím dál více jsou podobní člověku... Zdá se, že za chvíli budou za nás také myslet...
Na tomto všem se mnoho lidí stává stále více závislých v takovém měřítku, že již leckdy mají problém rozeznat, co je realita a co fikce.

Mnozí rodiče nemají čas na své děti, děti na své rodiče. Vztahy jsou chladné, problémové. Je v nich absence opravdového citu a Lásky. Bohatí podnikatelé podplácejí své potomky značkovým oblečením, mají, nač si vzpomenou a mylně se domnívají, že "věci" jim nahradí Lásku. Kdyby jim místo toho věnovali více svého času, udělali by pro ně mnohem víc.

A tak vznikl "člověk konzumní".

Svým způsobem je tento stav již neudržitelný. Lidé žijí v omylu, že "vlastní" nejnovější" technologie, ale při tom všem úplně zapoměli, co je to rovnováha a harmonie života, zapoměli odkud jsou a jaká je jejich pravá podstata. Vražedným tempem kácí Amazonské pralesy, v otrávených mořích úbývá ryb, ztrácí se voda, zem je prosáklá jedy. "Člověk" sám sebe pohřbívá zaživa, stal se sám sobě a svému okolí nebezpečným. Vyplenil Zemi živitelku, které docházejí zásoby a je všemi těmito nepřirozenými zásahy unavená a vyčerpaná. - Píseň pro Zemi -

Lidé jsou plni zloby, lžou, jsou falešní, podvádějí, kradou, i mezi rodinnými příslušníky, kteří by měli držet spolu je spoustu rozepří, vlastní okrade vlastního.. Svět je plný násilí, nenávisti, dezinformovanosti. Už téměř nikdo nikomu nevěří, málokdo ví, co je vlastně ještě pravda a co ne.
Lidé proti sobě bojují, místo, aby spolupracovali. Závidí jeden druhému - přitom neví?, že každý máme a umíme něco, co neumějí, nebo nemají ti druzí.. A právě to je na tom to krásné, jelikož tím pádem může každý přispět svým dílem k tomu, aby vše prospívalo a "kvetlo", tím svým, tím, co umí.
Každý z nás je malým kamínkem velké mozaiky, kterou všichni dohromady tvoříme. Společně tvoříme jeden celek. JSME

Komunikace = Láska
Nebylo už to tady v minulosti? Ve starodávných "kronikách" je zmiňována doba, kdy člověk stavěl dům do nebes, (mnou zmiňované mrakodrapy atd), jelikož se chtěl rovnat Bohu, tak se ona božstva rozzlobila a dala každému do vínku jinou ŘEČ, aby se lidé mezi sebou nemohli domluvit. A co je míněno onou ŘEČÍ? Mimo jiné je to také LÁSKA. Ano, Láska patří k nejdůležitějším pojítkům v komunikací mezi lidmi a vším živým. LÁSKA JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ŘEČ A KOMUNIKACE.
A rovnat se Bohu? Vždyť každý máme Boha v sobě. Každý jsme dokonalý takový, jaký jsme. V tom je přece ta pravá krása. Ne v nápisu značky na tričku. Ne v unikátním modelu auta, nejnovějším typem mobilu. Tam, uvnitř nás je to opravdu důležité.

Harmonile byla narušena a vše je již neudržitelné. Lidsvo to zkrátka nezvládlo. Ale dostane ještě šanci, Novou šanci.
A tak se Země, aby mohla opět nastolit rovnováhu brání. Ale sama to nezvládne. Musíme jí pomoci.

Nulový bod
Vzhledem k pomalému ukončování Starého Věku se brzy budeme nacházet v nulovém bodě, kdy víceméně vše bude stát na místě, bude možno vnímat jistou stagnaci času a je třeba ho rozpohybovat. Země, čas, se bude nacházet ve fází očekávání.. To už je ale na nás lidech. Je třeba se probudit a dát Zemi i všemu živému Lásku.

Probuzení Ženy
A právě proto nyní nastává vhodná doba pro "probuzení" energie Ženy.
Proč právě ženy?Pokračování ZDE a ZDE


Tento článek je chráněn a vztahují se na něj autorská práva
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama