- Restart času naší planety - rozluštění kódu a poselství skladby

18. prosince 2012 v 20:38 | Prvotní autor Lena |  - Kódy a Klíče osobně

Jak bylo psáno v minulém článku, probíhá "očista" naší planety. Stalo se tak zhruba v roce 2006, kdy někteří citlivější lidé mohli vnímat točení hlavy, závratě, různorodou nevolnost, která by se dala charakterizovat jako vybočení člověka i Země z jeho/jího "pole". Indiáni kmene Hopi ve svých vizích popisují skutečnost, že pokud se budou lidé i nadále k Matce Zemi chovat nevhodně, Velký duch "zatřese" Zemí. Ona nevolnost lidí byla reakcí na tento "otřes". Skutečně došlo k určitému vybočení pole naší Země z jejího normálu. A mimoto, věřím v této věci i indiánům. Oni "vědí". A co dále v tomto ohledu říkám a tvrdím Já? "Musí dojít k propojení všech ras a napomohou tomu právě indiánské (přírodní) kmeny celého světa."

Abychom se mohli dostat dále, považuji za povinnost vysvětlit skutečný význam slova Velký duch: Jde o energii, neboli obranný systém Země a Vesmíru. Země je doslova vydrancována parazitem zvaným "člověk", její hmotná část i energetické pole tímto tedy silně narušeno. Hrozí zánik. Čili byly "aktivovány" záchranné procesy, aby došlo k nastolení rovnováhy. Pro příklad uvedu naše tělo. Pokud je napadeno kupř. virem chřipky, aktivuje se náš imunitní-obranný systém a v napadeném těle proběhne "bouře", jejíž cílem je vypudit nežádoucí a nastolit harmonii. V rámci naší planety jde navíc o proces, jež se bude týkat i energií, jelikož z tohoto hlediska vybočila z harmonie Vesmírného přirozeného tiku/toku. A ve Vesmíru je vše v rovnováze. Pokud něco vybočí, dříve, či později dojde k nápravě. O to se postará přirozená Vesmírná Energie. Vesmír je jedno velké soustrojí, kde vše zapadá do sebe a jedno navazuje na druhé.
Poznámka: Do tohoto soupisu, který, jak jste si všimli vznikl v r. 2012 jsem postupně zařadila mé vize, jež se ukázaly v následujících letech a úzce souvisí s popsaným obsahem skladeb.


A nyní přistoupím ke zmiňovanému videu.
"Praštilo" mne do očí při mých občasných toulkách v internetových vodách. Je zvukově krásně zpracováno a v probíhajícím ději do sebe vše pěkně zapadá, jako ozubená kolečka. V náznacích "přesně" evokuje právě probíhající děj změn na naší planetě, krok za krokem. Má v sobě indicie, které mnohé napovídají. Navíc - děj také v určitých souvislostech souhlasí s ►vizí indiánů◄ kmene Hopi, která říká, aby došlo k propojení všech národů. Ano, je nutná spolupráce, bez toho to zkrátka nejde. Já jsem pro Vás tyto indicie rozkódovala. Pokud v sobě máte alespoň částečně hloubavého ducha, garantuji, že po přečtení a následném poslechu pěkné skladby se nad mým překladem minimálně zamyslíte.

Uvedu jeho krátký rozbor, stojí za to nahlédnout do budoucnosti, ostatně některé náležitoti, jež jsou v něm uvedeny již probíhají.

Jako první tóny, jež nás v této skladbě přivítají jsou hlasy velryb
- význam: velryby a také delfíni jsou lidem velmi blízké/cí. Jejich role v očistě planety a lidstva má svou významnost, jelikož mají určité napojení na inteligenci, která dřímá v hlubinách vody a má napojení na Vesmír. Tzv. indigové, křišťálové děti-lidé mají s těmito tvory jisté napojení.

Na počátku zvukového videa je zmínka o Vesmírné stanici Mir
- překlad: indiáni Hopi ve svých vizích uvádějí, že v souvislosti s touto stanicí dojde k určitým událostem.


Dále, ve 3minutě; 04sec jsou slyšet latinsky mluvící lidé a následují krásné hlasy dětí
- překlad: latina je (a byla zejména v hluboké minulosti) jazykem vzdělaných a moudrých. Pokud tyto dva aspekty spojíme v jeden, tedy moudrost+děti, vznikne kombinace moudrých a vzdělaných dětí, které budou učit, ukazovat směr. Dnes jsou tyto nazývány Vesmírnými, neboli Dětmi z hvězd, indigové, křišťálové. Mají napomoci k pozvednutí lidí a nasměrování jejich vnímání na správnou cestu, a také to již dělají! A další věc, nejde pouze o děti, ale i dospělé osoby, které si zachovaly dětsky čistou duši.

V další, navazující skladbě jsou slyšet příjemné tóny
- překlad: ztělesňují Vesmírnou energii, jež k nám plyne, aby léčila Zemi a její narušené energetické pole. Tato energie je přátelská, Andělsky jemná. kupř. ►zde

Později v 2min. 15sec zní klidné tóny, které se pomalu mění a je v nich zakomponováno volání-hlas přírodních národů (indiánů)
- překlad: v současnosti zpívá mnoho přírodních národů. Zpěv, tedy zvuk je energie, která dokáže "obejmout" celý svět. A proto ho mohou vnímat, či dokonce slyšet lidé i ve vzdálených místech. Funguje to podobně, jako Fata morgana, i když na jiné bázi principu. Konečný výsledek je ale stejný. U Fata morgany nevidíte daný předmět, jen jeho odraz. U zvuku nemusíte vidět osobu, která je jeho původcem, ale můžete ho slyšet, nebo vnímat, přestože dotyčný původce je od Vás vzdálen na míle daleko. A proč indiáni společně zpívají? Zpěv má napomoci k pozvednutí lidí a tím pádem také samozřejmě celé naší planety!! Koneckonců, pomalu se k tomuto procesu přidávají i "běžní" lidé z různých částí Země.

Další skladbu vynechte

V navazující skladbě hudba zpomaluje své obrátky, stále více, jako gramofonová deska, které dochází dech, tóny a zvuk se nakonec úplně zastaví. Poté následuje chvilka ticha ... Co bude dál? Je konec? Ne, následuje zpětný chod tónu hudby. Ten má v celé videoskladbě největší význam. Je krása to vnímat a představovat si, že toto vše právě nyní, v současnosti probíhá !!
- překlad: naše planeta Země je na konci jednoho cyklického vývoje, který je zkrátka u konce a vracíme se zpět na začátek.

V další můžeme slyšet tóny, které evokují tón "práce"
- překlad: zde je krásně ukázáno, že bude probíhat práce na celé naší planetě. Lidé na sobě budou pracovat, poznávat nové Vesmírné funkce (původní, jež byly zapomenuty), tedy Zákony a jejich principy fungování, budou se sami ►léčit◄, zdokonalovat ve vztazích sami k sobě, a v této následnosti k druhým. Díky tomu se celkově pozvednou vibrace Země. Probuzení lidé budou léčit i Zemi.

Dále opusťte první video a přejděte na druhou video projekci, na této stránce

Navazující skladba - optimistické tóny, následují hlasy a sjednocený zpěv v latině
- překlad: pomalu dochází ke sjednocování, propojování lidí, za přispění mudrců, kteří se zde vrátili z minulých životů, aby se podíleli na učení ostatních. Lidstvo se drží za ruce. Cítíte to?!!!!

V 15min. 30sec slyšíme a vnímáme teplou energii proudící na Zemi a hlasy lidí, nebo jiných bytostí plynoucí z Vesmíru
- překlad: může se jednat o silnou energii Slunce, která něco "rozpustí", a také se zde jeví stopy informace proudící energie od mimozemské civilizace. Setkání lidstva s jinou civilizací pomocí nějaké nově objevené informace. Tato informace by měla pozvednout lidstvo. viz můj popis příchodu této energie z roku ►2013◄ / Dále má vize z roku ►2014◄ setkání s moudrou inteligencí a další vize rok ►2017◄ přišel kontakt ze souhvězdí Mléčné dráhy

22min. 22sec hudbu provází optimistické a povzbudivé tóny za přispění zpěvu přírodních národů z různých částí země, různých ras a barev pleti. Amazonské, černošské..
- překlad: dojde k propojení všech lidí, my všichni jsme přírodní národy, vzešli jsme z přírody a jsme jako jeden, nezávisle na barvě pleti, barva je přeci naprosto bezvýznamná věc. Člověk je to, co se počítá.
viz. jeden z mých osobních Klíčů k nastolení Míru rok ►2013


Vřele doporučuji si tuto nadčasovou, rozkódovanou skladbu prožít!! Mnohé skrze ni pochopíte a vše Vám bude do sebe zapadat, jako ozubená kolečka. Nese název Píseň vzdálené Země. Nemám co dodat ..

> Rok 2016 - skladba byla z YT odstraněna, proto zde vkládám další, jak zmiňuji na počátku a je rozdělena na dvě části. Vcelku +- navazují na můj původní popis. Pokud budou opět vymazány a máte zájem, je možno hledat pod názvem The song of distant Earth.


1. část ►zde

2. část1. klíč k nastolení Míru - ZDE

§ Ochrana autorských práv - Živá Voda Lena

.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | 22. února 2013 v 16:22 | Reagovat

Zajímavý, tuhle hudbu poslouchám, ale nenapadlo mně se na to dívat takhle. Je to ale, jak píšeš. Něco se fakt děje. A Indiáni jsou moudří lidi, věřím, že to všechno tak nějak je. Vesmírný děti by mohly být indigové děti. Máš pěkný stránky. Jirka :-)

2 Lena Lena | 6. dubna 2013 v 19:48 | Reagovat

Děkuji za Tvůj komentář Jirko a za pochvalu rovněž :)

3 Jana Jana | E-mail | 11. listopadu 2016 v 13:36 | Reagovat

Video nejde spustit,  ale stránky se mi líbí. Jana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama