- Restart času naší planety - rozluštění kódu a poselství skladby

18. prosince 2012 v 20:38 | Lena |  - Kódy a Klíče osobně

Jak bylo psáno v minulém článku, probíhá "očista" naší planety. Stalo se tak zhruba v roce 2006, kdy někteří citlivější lidé mohli vnímat točení hlavy, závratě, různorodou nevolnost, která by se dala charakterizovat jako vybočení člověka i Země z jeho/jího "pole". Indiáni kmene ►Hopi◄ ve svých vizích popisují skutečnost, že pokud se budou lidé i nadále k Matce Zemi chovat nevhodně, Velký duch "zatřese" Zemí. Ona nevolnost lidí byla reakcí na tento "otřes". Skutečně došlo k určitému vybočení pole naší Země z jejího normálu. A mimoto, věřím v této věci i indiánům. Oni "vědí". A co dále v tomto ohledu říkám a tvrdím Já? "Musí dojít k propojení všech ras a napomohou tomu právě indiánské (přírodní) kmeny celého světa."

Abychom se mohli dostat dále, považuji za povinnost vysvětlit skutečný význam slova Velký duch: Jde o energii, neboli obranný systém Země a Vesmíru. Země je doslova vydrancována parazitem zvaným "člověk", její hmotná část i energetické pole tímto tedy silně narušeno. Hrozí zánik. Čili byly "aktivovány" záchranné procesy, aby došlo k nastolení rovnováhy. Pro příklad uvedu naše tělo. Pokud je napadeno kupř. virem chřipky, aktivuje se náš imunitní-obranný systém a v napadeném těle proběhne "bouře", jejíž cílem je vypudit nežádoucí a nastolit harmonii. V rámci naší planety jde navíc o proces, jež se bude týkat i energií, jelikož z tohoto hlediska vybočila z harmonie Vesmírného přirozeného tiku/toku. A ve Vesmíru je vše v rovnováze. Pokud něco vybočí, dříve, či později dojde k nápravě. O to se postará přirozená Vesmírná Energie. Vesmír je jedno velké soustrojí, kde vše zapadá do sebe a jedno navazuje na druhé.


A nyní přistoupím ke zmiňovanému videu.
"Praštilo" mne do očí při mých občasných toulkách v internetových vodách. Je zvukově krásně zpracováno a v probíhajícím ději do sebe vše pěkně zapadá, jako ozubená kolečka. V náznacích "přesně" evokuje právě probíhající děj změn na naší planetě, krok za krokem. Má v sobě indicie, které mnohé napovídají. Navíc - děj také v určitých souvislostech souhlasí s vizí indiánů kmene Hopi, která říká, aby došlo k propojení všech národů. Ano, je nutná spolupráce, bez toho to zkrátka nejde. Já jsem pro Vás tyto indicie rozkódovala, ostatně, není to tak těžké. Pokud v sobě máte alespoň částečně hloubavého ducha, garantuji, že po přečtení a následném poslechu pěkné skladby se nad mým překladem minimálně zamyslíte.

Uvedu jeho krátký rozbor, stojí za to nahlédnout do budoucnosti, ostatně některé náležitoti, jež jsou v něm uvedeny již probíhají.

Jako první tóny, jež nás v této skladbě přivítají jsou hlasy velryb
- význam: velryby a také delfíni jsou lidem velmi blízké/cí. Jejich role v očistě planety a lidstva má svou významnost, jelikož mají určité napojení na inteligenci, která dřímá v hlubinách vody a má napojení na Vesmír.

Na počátku zvukového videa je zmínka o Vesmírné stanici Mir
- překlad: indiáni Hopi ve svých vizích uvádějí, že v souvislosti s touto stanicí dojde k určitým událostem.


Dále, ve 3minutě; 05sec jsou slyšet latinsky mluvící lidé a následují krásné hlasy dětí
- překlad: latina je jazykem vzdělaných a moudrých. Pokud tyto dva aspekty spojíme v jeden, tedy moudrost+děti, vznikne kombinace moudrých a vzdělaných dětí, které budou učit, ukazovat směr. Dnes jsou tyto nazývány Vesmírnými, neboli Dětmi z hvězd. Mají napomoci k pozvednutí lidí a nasměrování jejich vnímání na správnou cestu a také to již dělají. A další věc, nejde pouze o děti, ale i dospělé osoby, které si zachovaly dětsky čistou duši.

V 6min; 23sec jsou slyšet příjemné tóny
- překlad: ztělesňují Vesmírnou energii, jež k nám plyne, aby léčila Zemi a její narušené energetické pole. Tato energie je přátelská, Andělsky jemná.

Později v 8min; 55sec zní klidné tóny, které se pomalu mění a je v nich zakomponován zpěv přírodních národů (indiánů)
- překlad: v současnosti zpívá mnoho přírodních národů. Zpěv, tedy zvuk je energie, která dokáže "obejmout" celý svět. A proto ho mohou vnímat, či dokonce slyšet lidé i ve vzdálených místech. Funguje to podobně, jako Fata morgana, ikdyž na jiné bázi principu. Konečný výsledek je ale stejný. U Fata morgany nevidíte daný předmět, jen jeho odraz. U zvuku nemusíte vidět osobu, která je jeho původcem, ale můžete ho slyšet, nebo vnímat, přestože dotyčný původce je od Vás vzdálen na míle daleko. A proč indiáni společně zpívají? Zpěv má napomoci k pozvednutí lidí a tím pádem také samozřejmě celé naší planety!! Koneckonců, pomalu se k tomuto procesu přidávají i "běžní" lidé z různých částí Země.

Posléze ve 14min; 38sec hudba zpomaluje své obrátky, stále více, jako gramofonová deska, které dochází dech, tóny a zvuk se nakonec úplně zastaví. Poté následuje chvilka ticha ... Co bude dál? Je konec? Ne, následuje zpětný chod tónu hudby. Ten má v celé videoskladbě největší význam. Je krása to vnímat a představovat si, že toto vše právě nyní, v současnosti probíhá ...
- překlad: naše planeta Země je na konci jednoho cyklického vývoje, který je zkrátka u konce a vracíme se zpět na začátek.

V dalších minutách můžeme slyšet tóny, které evokují práci
- překlad: zde je krásně ukázáno, že bude probíhat práce na celé naší planetě. Lidé na sobě budou pracovat, poznávat nové Vesmírné funkce (původní, jež byly zapomenuty), tedy Zákony a jejich principy fungování, budou se sami léčit, zdokonalovat ve vztazích sami k sobě, a v této následnosti k druhým. Díky tomu se celkově pozvednou vibrace Země. Probuzení lidé budou léčit i Zemi.

Ve 26min; 30sec slyšíme optimistické tóny, následují hlasy a sjednocený zpěv v latině
- překlad: pomalu dochází ke sjednocování, propojování lidí, za přispění mudrců, kteří se zde vrátili z minulých životů, aby se podíleli na učení ostatních. Lidstvo se drží za ruce.

Ve 46 minutě opět slyšíme a vnímáme teplou energii proudící na Zemi a hlasy lidí, nebo jiných bytostí plynoucí z Vesmíru
- překlad: může se jednat o silnou energii Slunce, která něco "rozpustí", a také se zde jeví stopy informace proudící energie od mimozemské civilizace. Setkání lidstva s jinou civilizací pomocí nějaké nově objevené informace. Tato informace by měla pozvednout lidstvo.

Později hudbu provází optimistické a povzbudivé tóny za přispění zpěvu přírodních národů z různých částí země, různých ras a barev pleti. Amazonské, černošské..
- překlad: dojde k propojení všech lidí, my všichni jsme přírodní národy, vzešli jsme z přírody a jsme jako jeden, nezávisle na barvě pleti, barva je přeci naprosto bezvýznamná věc. Člověk je to, co se počítá.


Vřele doporučuji si tuto nadčasovou, rozkódovanou skladbu prožít!! Mnohé skrze ni pochopíte a vše Vám bude do sebe zapadat, jako ozubená kolečka. Nese název Píseň vzdálené Země. Nemám co dodat ..
> Rok 2016 - skladba byla z YT několikrát odstraněna, proto zde vkládám další, kterou jsem nalezla, a kde tóny v celku navazují na sebe dle zde vložené skladby první. Je rozdělena na dvě části. Pokud budou opět vymazány a máte zájem, je možno hledat pod názvem The song of distant Earth.
1. klíč k nastolení Míru - ZDE

§ Ochrana autorských práv - Živá Voda Lena


.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | 22. února 2013 v 16:22 | Reagovat

Zajímavý, tuhle hudbu poslouchám, ale nenapadlo mně se na to dívat takhle. Je to ale, jak píšeš. Něco se fakt děje. A Indiáni jsou moudří lidi, věřím, že to všechno tak nějak je. Vesmírný děti by mohly být indigové děti. Máš pěkný stránky. Jirka :-)

2 Lena Lena | 6. dubna 2013 v 19:48 | Reagovat

Děkuji za Tvůj komentář Jirko a za pochvalu rovněž :)

3 Jana Jana | E-mail | 11. listopadu 2016 v 13:36 | Reagovat

Video nejde spustit,  ale stránky se mi líbí. Jana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama